Gebelikte bebeğin beyin kanaması geçirmesi

arsyy

Guru
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
156
50
Hanımlar merhaba benim temmuz ayında bı yiğenim olucak.şimdiye kadar bı problem yokken 32 haftalıkken beyinde kanama geçirdigini söylediler .acaba bu sorunu yaşayip sağlikli bı doğum yapan var mı ?doktor yanılması yaşayan lütfen bı şeyler yazsin

Çok geçmiş olsun. Bilgim yok ne yazık ki, konunun görünmesi için yazdım

Geçen gün instagramda denk geldim böyle bir videoya.Anne adayı çok stresli bir gebelik yaşamış ve buna bağlıyordu durumu.Sizde var mı böyle bir şey?
Bu arada çok geçmiş olsun,sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah

Geçmiş olsun Rabbim sağlıkla kavuşmayı nasip etsin

Evt aslında bu durum olmadan çok yakın bı zamanda bı tanıdık intahar etmiş ve kafasının üzerine düşmüş.ondan etkilenmiş olabilir diyoruz ama onun haricinde pozitif biridir

Başka doktor gördü mü
Evt bı kaç doktor baktı .perinatoloji doktoru da elindeki dosyaya bakarak doğruladi ama aynı hastanede ki doktorlardi.artik son haftalarda olunca farklı bı doktor arayişina girmedi çünkü araştırma hastanesinde doğum olucak .Rabbim göstermesin doğduğunda süreç için

Ben ikizlere doğum yaptım kızımın beyninde kanama görüldü doğduğunda ama çocuk doktoru bu normal zamanla geçeceğini söyledi. Kuvezdeyken oldu bu yani kızım oğluma göre biraz daha zayıf doğdu ama saglikliydi hiçbir müdahale edilmedi zamanla geçti böyle birşey mi bilemiyorum karnımda öyle bı durum yoktu

Evt aslında bu durum olmadan çok yakın bı zamanda bı tanıdık intahar etmiş ve kafasının üzerine düşmüş.ondan etkilenmiş olabilir diyoruz ama onun haricinde pozitif biridir
Tanıdık kimin kafasının ustune dusuyor.
Anne karnındaki bebegın mı?

Allahım esırgemıs ne kötü hikayeler bunlar

Reactions: H M
Allahım esırgemıs ne kötü hikayeler bunlar
Amin ama bunu kuvezde durduktan baya sonra söyledi önce tedirgin olduk ama kanama normal dedi doktor zararlı değilmiş içimiz rahat etti sora ama zaten takipliydik her doktora gittiğimizde sorduk yine norolojiye vs eeg çekildi çok şükür skntilar çıkmadı

İnşallah yaa Rabbim sağlık afiyet versin bizimkinde de kanama görülmüş yani devam eden bı durum yok.kafa yapisida normalmiş gelişimide .umarım yanilirlar

İnşallah yaa Rabbim sağlık afiyet versin bizimkinde de kanama görülmüş yani devam eden bı durum yok.kafa yapisida normalmiş gelişimide .umarım yanilirlar
Hemen kötü dusunmeyin doğunca ve şimdiden takip edersiniz durumu bebekte sıkıntı yoksa eğer tedbirinizi alın siz gerisi takdir

Hayır intihar eden kişi kafa üstü düşüyor.bu olaydan etkilenip mi bebektede kafasında kanama oldu diye düşündük
Bunla alakası olduğunu düşünmüyorum bebeklerin beyin gelişimi sırasında beyinde kanamalar görülebiliyor veya erken doğan bebeklerde böyle bı durum ise geçer ama başka yanında negatif durumlar var ise bilemeyiz tabi doktorlar daha iyi bilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…