gebelikte ağrı

8tugce8

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2008
1.635
6
arkadaşlar benim çok fazla mide ağrım oluyor 2gündür dayanılmaz şekilde acı çekiyorum bu kadar ağrı olması bebeğime zarar verirmi sizce bizim çektiğimiz ağrı ve sıkıntılar onların gelişimini etkilermi moralim çok bozuluyor bu ağrılardan hiçde geçmiyor,sanırım yaptığım pıhtılaşma iğneleri dokunuyor,benim merak ettiğim ağrı çekmek bebeğide etkilermi???

kızlar ya bu konuda düşüncesi olan veya ağrı çeken kimse yokmu gebeliğinin başında

benimde bi ara kötü oluyorum ama ilaç etkisi olabilir bebeğe bi zararı olmaz sen çekiyosun kıvranma kendini sıkıştırma yeter sağlıklı doğumlar..

benimde bi ara kötü oluyorum ama ilaç etkisi olabilir bebeğe bi zararı olmaz sen çekiyosun kıvranma kendini sıkıştırma yeter sağlıklı doğumlar..

sağol canım cvp için ağrı biraz kıvrandırıyor ama çok fazla kasmamaya çalışıyorum kendimi,sanada sağlıklı doğumlara.s.

bebeğe bir zararı olmaz ama belki de yolunda gitmeyen ciddi bir durumdam ötürü ağrıyordur bu kadar fazla..
panik yapma ama doktora danışmanda fayda var bence..

bebeğe bir zararı olmaz ama belki de yolunda gitmeyen ciddi bir durumdam ötürü ağrıyordur bu kadar fazla..
panik yapma ama doktora danışmanda fayda var bence..

canım dr bugün aradım iğneden olmaz dedi yediği birşey dokunmuştur dedi ben hamile olmadan öncede mide problemleri yaşıyordum ama o zaman endişelenmiyordum şimdi bebek ağır basıyor ayrıca bende reflüde var onunda etkisiyle ağrılarım baya zor oluyor 2günden sonra bugün daha iyiyim çok şükür,msj için teşekkür ederim.a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…