Gebelikle ilgili

Ebraryyyt

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2024
31
4
19
Kızlar benim sürekli göbeğim düşüyor ve bı kadın işte göbeğin düşünce bebek olmaz dedi normalde göbeğim düşükken çok ağrım olur biz bu ay yumurtlama gününde değerlendirdik ozmaan ağrım olmuştu ama ağrım tamamen kesildi iki gündür ve adetime 7 gün var hamilelik olabilir mi bu konu hakkında bilgisi olan nolur yazsın Cok moralim bozuldu

Göbek düşmesi ne demek oluyor? İlk kez duyuyorum. Onu söyleyen kadın doktor mu? Doktor değilse neden takıyorsunuz bu tür insanların söylemlerini ?

Göbek düşmesi ne demek oluyor? İlk kez duyuyorum. Onu söyleyen kadın doktor mu? Doktor değilse neden takıyorsunuz bu tür insanların söylemlerini ?
Canım göbek düşmesi eskiden beri olan bişey iki üç kere çektirdim göbeğimi ağır bişey kaldırınca vs düşüyor mus ama benim çok önceden düştüğü için yer edinmiş sürekli kayiyo ondan öyle bişey var bende hayatımda ilk defa duydum şok olmuştum ama maalesef ki varmış öyle bişey

Doğrudur belki başka bir adı da vardır bilemiyorum ben duymadım. Demek istediğim onu söyleyen kişi kadın doğum uzmanı değilse ciddiye almayın.

Doğrudur belki başka bir adı da vardır bilemiyorum ben duymadım. Demek istediğim onu söyleyen kişi kadın doğum uzmanı değilse ciddiye almayın.
Evet kadın doğum uzmanı değil ama gene kadınlar kulübünde çok araştırdım göbeği düşük diye hamile kalamayan çok varmış

Evet kadın doğum uzmanı değil ama gene kadınlar kulübünde çok araştırdım göbeği düşük diye hamile kalamayan çok varmış
Canım kaç aydır deniyorsun? Bir endişen varsa ve 1 seneden daha uzun süre deneyip hamile kalamıyorsan mutlaka doktora git. Burada herkes bilgili değil okuyup kendini strese sokarsan hamile kalman zorlaşır. Doktorlar yönlendirir seni

2 3 aydır deniyoruz kontrollerim hepsi oldu herşeyim tertemiz çıktı hiçbir sıkıntı görülmedi ama göbeğim düşüyor oda engel oluyormuş yani öyle dedi bı kadın göbek çeken bilmiyorum artık doktor anlamıyor zaten göbek düşmesi vs

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…