Geç döllenme mi gebelik mi yaşayan var mı?

Bugünü mutlaka değerlendir belli olmaz bu işler çatlama olmuş sonuçta 😊
538EB27E-8805-41CE-B5CA-27066A313DAF.jpeg

Bugün dw böyle çıktı yorumlar mısınnnn😀

Geç yumurtlama oldu adet gecikir mi 6 gün kaldı😀 Bir de bugün neden koyulaştı acaba
Bakma sen o koyulaşma hormonell dalgalardan olabilir birtip bir azaldığı için, artık bir yumurtlama yakaladığın için gerek devam etmene testlere.

Adet gecikir mi bilmem hiç belli olmuyor bu tarz şeyler ama 6 gün sonra belki bir test yapabilirsin. Tabi yumurtlamanin geç olmasıda geç gelmesinin bir nedeni olabilir.

Bakma sen o koyulaşma hormonell dalgalardan olabilir birtip bir azaldığı için, artık bir yumurtlama yakaladığın için gerek devam etmene testlere.

Adet gecikir mi bilmem hiç belli olmuyor bu tarz şeyler ama 6 gün sonra belki bir test yapabilirsin. Tabi yumurtlamanin geç olmasıda geç gelmesinin bir nedeni olabilir.
Aslında ben geç mi oldu bilmiyorum ilk defa yumurtla dönemimi testle öğreniyorum hep uygulamaya bakıyordum belki de ben hep böyle yumurtluyorum yumurtlama ile adet arasında 12 gün var zaten ha 14 ha 12 :) döngüm 27 çünküüü

Aslında ben geç mi oldu bilmiyorum ilk defa yumurtla dönemimi testle öğreniyorum hep uygulamaya bakıyordum belki de ben hep böyle yumurtluyorum yumurtlama ile adet arasında 12 gün var zaten ha 14 ha 12 :) döngüm 27 çünküüü
Merhaba sonuç nedir

Ben de aynı durumdayım 3. Günüm hala olmadım kan testi verdim negatif çıktı acaba geç döllenme olmuş olabilir mi kasıklarımda ağrı ve diğer belirtiler de var ama test negatif maalesef

Merhaba durum nedir acaba merak ettim :)
adet gecikmemin 3.günü bugün ilk gün test yaptım negatif çıktı ama hala adet olmadım geç döllenme olabilir diye bekliyorummg
Ben de aynı durumdayım 3. Günüm hala olmadım kan testi verdim negatif çıktı acaba geç döllenme olmuş olabilir mi kasıklarımda ağrı ve diğer belirtiler de var ama test negatif maalesef
Aynı şekilde ağrım var benim de bugün basladı aşırı gaz ve sık tuvalete çıkma ihtiyacım var :KK43:

adet gecikmemin 3.günü bugün ilk gün test yaptım negatif çıktı ama hala adet olmadım geç döllenme olabilir diye bekliyorum
Adet olmadıkça umut hep vardır canım. O testlere de hiç güven olmuyor, kimisinin gebeliği boyunca idrar testinde çıkmıyor

Bence iyi haber kötü koku filan yoksa enfeksiyon da olamaz zaten o su gibi olmaz. Belki başka marka test denemelisin canım
Ya ağzından bal damlıyor:) Cidden prodoctor var bende cıkmıyor bir türlü bugün 13.gün yumurtlamadan. Çatlamadan itibaren mi saymamız lazımmm

Ya ağzından bal damlıyor:) Cidden prodoctor var bende cıkmıyor bir türlü bugün 13.gün yumurtlamadan. Çatlamadan itibaren mi saymamız lazımmm
Kız bazıları daha geç öğreniyor 15. 17. gunu gibi bekle bakalım canım

X