Gebelikkk mi nolurrr

Pastachef

Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2020
198
233
27
İyi aksamlar kızlar. 💜 Dün test yaptım silik cizgi yi gördüm bugünde yaptım ama aynı koyulukta silik cıktı. Bir de ovulasyon testinde cıktıgını okumustm onu da yaptım ama söylendiği gibi T cizgisi C den asırı asırı koyu degil koyu ama ondan daha az. Kan vermeye yarın gitcem ümitlenmek istemiyorum öncesini düsğnerek ama Bi akıl verin nolur
=kaset bugün
=strip dünün

Eklentiler

• IMG_20200119_095522.jpg
    IMG_20200119_095522.jpg
    51 KB · Görüntüleme: 272
  • IMG_20200118_111545.jpg
    IMG_20200118_111545.jpg
    144,1 KB · Görüntüleme: 291
İyi aksamlar kızlar. 💜 Dün test yaptım silik cizgi yi gördüm bugünde yaptım ama aynı koyulukta silik cıktı. Bir de ovulasyon testinde cıktıgını okumustm onu da yaptım ama söylendiği gibi T cizgisi C den asırı asırı koyu degil koyu ama ondan daha az. Kan vermeye yarın gitcem ümitlenmek istemiyorum öncesini düsğnerek ama Bi akıl verin nolur
=kaset bugün
=strip dünün
Teste süresinde baktıysan canım hamilesin. Çizgi ilk 5 dk da gözükecek. Bu arada sabah ilk idrar ile yaparsan daha iyi sonuç alırsın ♥️

Teste süresinde baktıysan canım hamilesin. Çizgi ilk 5 dk da gözükecek. Bu arada sabah ilk idrar ile yaparsan daha iyi sonuç alırsın ♥
İkiside ilk idrarla yapıldı canım. Aklıma takılan bir gün önceyle bir gün sonraki testin koyulugu farkımı olmalı😑 cok tesekkürr ederim bu arada ❤️

İkiside ilk idrarla yapıldı canım. Aklıma takılan bir gün önceyle bir gün sonraki testin koyulugu farkımı olmalı😑 cok tesekkürr ederim bu arada ❤
Valla markaya göre bile değişir. Şüpheye düştüysen kan ver tatlım ama benim de silik çıkmıştı ilkinde

Bende gördüm canım var gibi 🤲😊 testlerin markası hassaslığı da değişir koyuluk için kan verip kesinleştr istersen

Peki ovülasyon da denildiği gibi net cıkmaması😑 bide bugn adetin 2. Günü normalde. Bu kadar silik olması biraz endişelendiriyor kusura bakma canım💜
Canım hiç bilmiyorum ama koyu çıkanlar da yanıltabiliomuş sen sakince sabahı bekle ve kan ver inşallah bebeğin seninledir😍

X