Gebeliğe Hazırlık Gebelik

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

melis1996

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2024
58
31
25
Merhabalar herkese burayı çok baktım ve okudum iyi insanlar var ve sizlere danışmak istedim ablalarım kaç kez test yaptım hep silik çıkıyor ve dün yaptım anlamadım hiç bişey bi baksanız bi yardımcı olsanız daha tecrübeli vardır anlayan şimdiden teşekkürler ..

Eklentiler

• IMG_9550.jpeg
    IMG_9550.jpeg
    64,2 KB · Görüntüleme: 58
  • IMG_9549.jpeg
    IMG_9549.jpeg
    103,5 KB · Görüntüleme: 51
Evet var kaset teste guvenıyorum erken yanıltabılıyor cunku yarın tekrsr yap hepımız yarına kaldık vallah en ıyısı kan vermek bendr yarın tekrsr yapıcam sonra kan verıcem herseyın hayırlısı olsun hepımız hakkında 🙏❤️
Yaaa hadi inşallah yarın erken gebelik yapmayı düşünüyorum yaptıktan sonra sonucu size atarım sizden de güzel haberler bekliyorum umarım yarın birbirimize güzel haber veririz sizin içinde dua edicem 🙏🏽🩷

Abla o kadar tuhaf bir heyecan var ki gideyim kan vereyim mi vermiyim mi yarını bekliyim bilmiyorum ne yapacağımı geç çıkmazsa şimdi bu saatte alıp götürsem eşimi o zaten gelir ama yormak da istemiyorum ya çıkmazsa diye altı aydır hep bir hayal kırıklıdayız çünkü yine aynısı olacak diye ödüm kopuyor
Bebeğim yarını bekle sen yine de aynı marka testle ilk idrarla bak sabah kalktığın ilk idrarla iki tane daha yap onlarda da çıkarsa koş kan ver 🥰

Bebeğim yarını bekle sen yine de aynı marka testle ilk idrarla bak sabah kalktığın ilk idrarla iki tane daha yap onlarda da çıkarsa koş kan ver 🥰
Ne bilim ablam ya burdan da hep 3 gun kala 4gün kala pik oluyor dıyorlar benım sankı olcak gıbı durmus ama adetde yakın etkı verıyor bellı kı ben normlde koşa koşa gıderdım ama artık o kadar korktum ki gıdemedim bu sefer seni dinlicem yarında inşallah cıkarsa adak da diledım hem onu yapıcam ınsan hısseder derler ben hıssedemıyorum korkuyorum sanırım hayal kırıklığından 😔yarın olsada ögrensek ❤️

X