Gebelik

eslem aslan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2024
20
4
22
Arkadaşlar ben 10 temmuzda adet oldum 15 temmuzda adetimin bittiği gün nişanlımla sürtünme yoluyla bi şeyler yaşadık hâlâ bakireyim ama zevk suyunda sperm olması kafamı karıştırdı nişanlım zevk suyunun gelmediğini söylüyo ama benim içim içimi yiyor hamile olmaktan korkuyorum adetim düzensiz olduğu için yumurtlama günümü de hesap edemiyorum son adetim 28 gün sonra olmuştu ama bazen daha erken olabiliyor sizce o gün zevk suyunda sperm varsa bile yumurtlama günüme denk gelir mi ki sonuçta adetten çıktığım gün yaşadım bu durumu. Yaşadığım ilişkinin üstünden 10 gün geçti günlerdir mide bulantısı ve karın ağrısı çekiyorum 2 gün önce hastaneyi gittiğimde enfeksiyon kaynaklı olduğunu söyledi doktor e nabızden baktığımda da hamilleri değeri gözükmüyo

Stresten mide bulantısı çekiyosundur. Adetin bittiği gün yumurtlama olma ihtimali düşük zevk suyundaki spermin de sürtünmeyle gelme ihtimali düşük

Stresten mide bulantısı çekiyosundur. Adetin bittiği gün yumurtlama olma ihtimali düşük zevk suyundaki spermin de sürtünmeyle gelme ihtimali düşük
Bende öyle olduğunu düşünüyorum aslında ama milyonda bi ihtimal varsa ve bu bana denk gelirse diye çok korkuyorum

Hamile değilsin

Ay keşke zevk suyundan hamile kalabilsek penetrasyon + yumurtlama günü + Başarılı sperm yine %15 gebelik ihtimali var. Senin durumunda % kaç ihtimal vardır sen düşün yani. + velevki 0,1 ihtimal seni buldu o çocuk doğmalı o zaman yani, evlenirsiniz. Cidden bu kadar anksiyeteye gerek yok.

Tüp bebek yapıyorlar direk rahme enjekte gene olmayınca olmuyor tabii Rabbim ol derse o ayrı tabi

Ya zaten 2 nikahımız da kıyıldı Ama düğüne 2 ay var daha düğünden önce hamile kalmak istemem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…