Gebelik

nihokooo

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2024
30
12
24
D91C1EDE-89D9-46A4-BFC6-F25A93B81437.jpeg
kızlar bu sabah ki testim sizce bunun sonucu ne

Eklentiler

• IMG_5152.jpeg
    IMG_5152.jpeg
    34,4 KB · Görüntüleme: 21
Benim de böyle çıkıyor ama testin kendi çizgisi olduğunu söyleyenler de var kafam çok karıştı :KK43:

Benim de böyle çıkıyor ama testin kendi çizgisi olduğunu söyleyenler de var kafam çok karıştı :KK43:
Aynı şekilde benimde dün erken gebelik testi yapmıştım onun sonucu da böyle çıkmıştı bugün tekrar deneyim dedim işte ay bilmiyorum biri bişe desin

Eklentiler

• IMG_5083.jpeg
    IMG_5083.jpeg
    24,1 KB · Görüntüleme: 12
  • AEF36A0D-1F57-475A-B4DF-921C46F1FCE1.jpeg
    AEF36A0D-1F57-475A-B4DF-921C46F1FCE1.jpeg
    44,1 KB · Görüntüleme: 24
Sizde baya net var gibi benim de böyle

Eklentiler

• IMG_5023.jpeg
    IMG_5023.jpeg
    46,1 KB · Görüntüleme: 18
  • IMG_5015.jpeg
    IMG_5015.jpeg
    67,3 KB · Görüntüleme: 25
Bu sabahki testinizde hafif silik cıkmış.
Eğer varsada belkide daha çok yeni.
Ay bilemiyorum şuan sabah denediğimi tekrar atıyorum şuan son halini resmen gelip gidip testlere bakıyorum 😂😂 yaa sanki var gibi görüyorum çıplak gözle ya da bana mı öyle geliyor bilemiyorum ya

Eklentiler

• IMG_5156.jpeg
    IMG_5156.jpeg
    32,6 KB · Görüntüleme: 26
Yok hayır daha 4-5 gün var ama ovülasyon üzerinden 14 gün geçti
Anladım canım benim adetimin geçtiği 6 gün oldu bilmiyorum acaba geç döllenme mi diyorum bilemiyorum şuanda sabah kalktığımdan beri de midem bulamıyor ya stres yaptım ondan diyorum

Anladım canım benim adetimin geçtiği 6 gün oldu bilmiyorum acaba geç döllenme mi diyorum bilemiyorum şuanda sabah kalktığımdan beri de midem bulamıyor ya stres yaptım ondan diyorum
Bende göğüs sızısı ve sivilcelenme dışında hiç belirti yok açıkçası aynı kafa karışıklığı valla siz kan verseniz en iyisi aslında epey geçmiş

Bende göğüs sızısı ve sivilcelenme dışında hiç belirti yok açıkçası aynı kafa karışıklığı valla siz kan verseniz en iyisi aslında epey geçmiş
Bende de 1-2 haftadır falan şişkinlik hazımsızlık kabızlık falan vardı birde kasık batması vardı göğüslerim öyle sızlamıyo ama sanki çekiliyo gibi bi değişik bişe oluyo bilemiyorum işte belki diyorum geç döllenme ise 1-2 gün daha bekleyim öyle veririm diyorum ama

Evet canım verdim hamileymişim 🥹 betayı takip edicez
Yaaa ciddiii misiinn nasıl sevindim yaa benim gecikmenin 8. Günü bu sabah kaset test yaptım negatif çıktı yüzümde sivilcelenme kasık ağrısı mide bulantısı ve arada bacaklarıma da ağrı giriyo ben kan testi veremedim gidip senin kaçıncı gün gecikmendi

Yaaa ciddiii misiinn nasıl sevindim yaa benim gecikmenin 8. Günü bu sabah kaset test yaptım negatif çıktı yüzümde sivilcelenme kasık ağrısı mide bulantısı ve arada bacaklarıma da ağrı giriyo ben kan testi veremedim gidip senin kaçıncı gün gecikmendi
Kuzum benim gecikmem olmadı daha 2 günüm var bence sende 1-2 gün sonra testi tekrarlayıp kan ver insallah iyi haberler alırsın

X