Gebelik ve ovulasyon testi

gofret-pati

Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2022
461
450
34
İyi akşamlar kızlar. Adet sonrası her gün ovulasyon testi yaptım. 11 gün pik oldu değerlendirdim. Yine her gün yapmaya devam ettim. Dün ve bugün t çizgisi tam pik değil belirgin çıkmasına şüphe duydum. Bir gebenin günlüğünun hediye ettiği hamilelik testini deneyim dedim. Silik çıktı ister istemez acaba mi dedim Adetime 1 hafta var daha biliyorum daha erken lütfen yorumlar misiniz

adeete 1hafta kala pozitif çıkmasi pek normal değil bence sabahtan kan verin çizgi baya belirgin çünkü ilginç

Merhaba bende bugün aynı şeyi yaşadım. Ovulasyon testi yaptım beklenen regli tarihime 7 gün var bi anda yapmak istedim. Bende konu açtım şimdi yardımcı olmaları için böyle çıkması gebelik var demek ki bana da yardımcı olur musunuz?

Eklentiler

• image.jpg
    120,9 KB · Görüntüleme: 119
Elinizde hamilelik testi var ise hemen deneyin. Ya da kan tahlili verin. Şükürler olsun

Akşamki ovulasyon testim daha koyu oldu. Ovulasyon testi birebir hamilelik testi onu anladım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…