gebelik ve kortizon ..!!!!!

Merhaba gebelikten ne kadar önce başladınız kortizona

Merhaba 10 haftalık gebeyim PLT 30 binlerde kontrol altındayım her hafta kontrole gidiyorum dok 3. Ayda kortizona başlayalım dedi bnmle aynı durumda olan varmı bebeğe zararı olurmu doktor 3. Aydan sonra olmaz diyor yinede endişe edyrm

Mrb bende oto hastasiyim. Bugün tranbosit sayım 27 çıktı apar topar kortizon başladılar. Yarın sabahda kullanıp öğleden sonra tekrar kan vericem. 17 haftalık hamileyim henüz bı yan etkisi olmadı inşallah da olmaz.

Mrb bende itp hastasiyim. Bugün tranbosit sayım 27 çıktı apar topar kortizon başladılar. Yarın sabahda kullanıp öğleden sonra tekrar kan vericem. 17 haftalık hamileyim henüz bı yan etkisi olmadı inşallah da olmaz.

Merhabalar üzerinden çok geçmiş ama inşallah hala aktifsinizdir 26 haftalıj gebeyim yüksek protein kaçagı çok düşük ıtp yüzünden kortizon ve ıvıg tedavisibe başlandı başkada çare yoktu durumun baya kötü umarım bebeginizi saglıcakla kucagınıza almışsınızdır bu bana büyük bi umut vericek çünkü

Merhaba çok uzun zaman olmuş acaba durumunuz ne oldu bende aynı şeyleri yasiyorum 3 kez düşük yaptım 3. O.8 lik iğne ve ecopirin kullandığım halde şimdi bı doktor bana kortizon kullanmalısın dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…