Gebelik varmı calticam meraktan

Bendede pkos vardı hep geciktigi için yapmak istememiştim ama kasıklarda ağrı belimde ağrı bide mide bulantısı vardı hakkınızda hayirlisi olsun bende olsun diye kilo vermeye çalışıyordum 7 kilo verdim öyle oldu

Kan testi verdim biraz önce hakkımızda hayırlısı olsun çok merak ediyorum

Yok canım kan verdim ilk 64 çıktı sonra 555 öyle yavaş yavaş yükseliyor yani iki gün önce verdiğimde 1340 ti tahmini 3 buçuk haftalık falan ama daha keseyi göremedik
Yaa çok sevindim hayırlı olsun bende pkosum 1.5 aydır adet olmadım . Siz ne kadar süre adet olmayıp hamile olduğunuzu anladınız ? Anlatır mısınız yardımcı olur musunuz

Yaa çok sevindim hayırlı olsun bende pkosum 1.5 aydır adet olmadım . Siz ne kadar süre adet olmayıp hamile olduğunuzu anladınız ? Anlatır mısınız yardımcı olur musunuz
Ben aslında bir yandan bekliyordum zaten 7 buçuk kilo kadar bı kilo vermiştim Spor yapiyordum bide bütün belirtiler vardı normalde 32 günde bir adet oluyordum 2 gün geçti yani 34 üncü günde test yaptım resimdeki şekilde cikti

Anladım çok sevindim sizin adınıza rabbim sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin bizlerede dua edin gebelerin duasına inanırım

Hayır yapmadım yapmayı da düşünmüyorum daha yeni evliyim,stres yapmak istemiyorum oyüzden Siz ne durumdasınız bu arada ?
Stresten de gecikmiş olabilir eğer düşünüyorsanız bı doktora gözükun sorun varsa o sizi yönlendirecektir zaten bende kan testi verdim çıktı kesesinin gözükmesini bekliyoruz

Stresten de gecikmiş olabilir eğer düşünüyorsanız bı doktora gözükun sorun varsa o sizi yönlendirecektir zaten bende kan testi verdim çıktı kesesinin gözükmesini bekliyosağlım
Stresten de gecikmiş olabilir eğer düşünüyorsanız bı doktora gözükun sorun varsa o sizi yönlendirecektir zaten bende kan testi verdim çıktı kesesinin gözükmesini bekliyoruz

Pkostan dolayı gecikti ve stres yaptığım içinde ekstra Sağlıkla gelsin bebişinizEvet randevumu aldım gidicem inşallah bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…