gebelik testleri konusunda yardıma ihtiyacım var çok acil kızlar!!!

hsdhahshdss

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2023
17
1
20
3 mayıs gecesi erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik onun menisi bana bulaşmadı ama sonrasında emin olamadım 26 saat sonra ertesi gün hapı içtim (ella). sonrasında dayanamadım ve hem erken hem de normal testleri alarak yaptım ve negatif çıktı 15 mayıs gibi iç çamaşırımda lekelenmeler gördüm ellanın böyle bir etki yapabileceğini öğrendim 18 mayısta regl tarihimde önce lekelenme sonra baya bir kanamayla regl oldum reglim bittikten sonra kasıklarımda ağrı ve bulantı başladı hiçbir anlam veremedim korkmaya başladım freely albi ve artımed tesleri yaptım hepsi negatif çıktı regl günümün üzerinden bugün tam 16 gün geçti ve az önce bir test yaptım yine negatif sizce bu zamana kadar çıkmamış olma ihtimali var mı kan testi vermeli miyim ya da test yapmalıysam ne zaman tekrar test yapmalıyım bu konuda gerçekten yardıma ihtiyacım var

Son düzenleme:
19 yaşındayım 3 mayıs gecesi erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik onun menisi bana bulaşmadı ama sonrasında emin olamadım 26 saat sonra ertesi gün hapı içtim (ella). sonrasında dayanamadım ve hem erken hem de normal testleri alarak yaptım ve negatif çıktı 15 mayıs gibi iç çamaşırımda lekelenmeler gördüm ellanın böyle bir etki yapabileceğini öğrendim 18 mayısta regl tarihimde önce lekelenme sonra baya bir kanamayla regl oldum reglim bittikten sonra kasıklarımda ağrı ve bulantı başladı hiçbir anlam veremedim korkmaya başladım freely albi ve artımed tesleri yaptım hepsi negatif çıktı regl günümün üzerinden bugün tam 16 gün geçti ve az önce bir test yaptım yine negatif sizce bu zamana kadar çıkmamış olma ihtimali var mı kan testi vermeli miyim ya da test yapmalıysam ne zaman tekrar test yapmalıyım bu konuda gerçekten yardıma ihtiyacım var
Regl olmuşsunuz, kaç gün geçmiş testler negatif, tabiki ihtimal yok

çok teşekkür ederim kasık ağrısı ve akıntı yaşıyorum bundan dolayı korktum

X