Gebelik testini tekrar yapmalı mıyım?

canıııımmmmmm hoşgeldinnnn yapmadım ya işteydim zaten oofff ama eve gelince deli gibi soğan yedimm sende ne var ne yok ???

Bende yine ara ara karnima sanci giriyor sonra hemen geciyor. Yine bi mide bulantisi oldu ama uzun surmedi aman ne bileyim cok garibim :) yap tatlim yap bi test :)

Bende yine ara ara karnima sanci giriyor sonra hemen geciyor. Yine bi mide bulantisi oldu ama uzun surmedi aman ne bileyim cok garibim :) yap tatlim yap bi test :)

ama çoooooook korkuyorum artıkk :18: 7 gun beklıycem dedım olmazsa kan testıne gıdıcem bu arada sende bişiler var benceeeeeeeeee hadi inşallaaahhhhh

inşşş canım ya valla hiiçç hayraalamet değil bu ağrılar fln olacak olacakkk ben havalimanındayım canım yer hostesiyim antalyada

Masallahh biz balayi icin belek teki bir otele gitmistik antalya havalananimdan bizi aldi tur hotele goturdu. Disari bi ciktik havalimanindan Allahim dedin bu ne sicak yuzune yuzune sicak hava ufluyorlar sanki :)

Masallahh biz balayi icin belek teki bir otele gitmistik antalya havalananimdan bizi aldi tur hotele goturdu. Disari bi ciktik havalimanindan Allahim dedin bu ne sicak yuzune yuzune sicak hava ufluyorlar sanki :)

burası acayip sıcak canım yazın yaaa resmen kavruluyoruzzz bu arada senın akıntın var mı canım bende bıraz akıntı var bugun sarı renklı sumuk gıbı bıraz

burası acayip sıcak canım yazın yaaa resmen kavruluyoruzzz bu arada senın akıntın var mı canım bende bıraz akıntı var bugun sarı renklı sumuk gıbı bıraz

Cok denecek kadar az gunluk ped biraz islak acik sari renkte akinti ama yapiskanimsi falan degil. Yarinda dikkat bakalim devam edicek mi akintin cnm

Cok denecek kadar az gunluk ped biraz islak acik sari renkte akinti ama yapiskanimsi falan degil. Yarinda dikkat bakalim devam edicek mi akintin cnm

benim de öyle günlük pedi 2 kez değiştirdim bu gün ben ama offf umarım bu kadar beklediğime değer yaaaaaa senin akıntın mıde bulantın herseyın tamam bence inş vardır bişiler sen ne zaman yapıcaksın testi ??

Merak etme tatlim inan ki ben senden cok umutluyum. Olucak insallah. Buarada sana sunu anlatayim. Bugun kayinvalidemle konusuyoruz. Bebek konusu acildi ( buarada bizim bebek calismalarimizi bilmiyorlar sadece benim annem biliyor) kayinvalidem, kiz kardesi ve erkek kardesinin esi ayni zamanlarda evlenmisler ve herbirininde 2 yil cocuklari olmuyormus. Cok dolasmislar dr lara gitmisler yok yok olmuyor. Sonra emekli bi hemsireyle tanismislar demis ki kadin bunlara koyaya kaynamis suyu bosaltin ustune oturun sanki tuvaletinizi yapiyormus gibi sakin usutmeyin tekrarlayin bunu hergun demis. Bunlarda yapmis. 3 de 1 ay sonra hamile kalmis. Inanabiliyor musun 3 u de tatlim

allahımmm allaahımmm getirin kaynamış sularıııı ay cnm bu ay da olmazsa bunu deneyelim bişisi de yok su kaynatcaz alt tarafı benım de kayınvaldemler bılmıyo soylemem de sora sorar durur ıkıdebır meraklı bıde ben bunu papatya suyu da duydum yanı papatyayı suda kaynatıp oturmayı hem o bakterı mıkrop fln varsa onuda temızlermıs 1 kere yaptım soraa usendım yaa elımı kolumu baglıyo ıste bu adetın gelmemesı o yuzden bısı yapamıyorum su andaaaa

bencede soyleme tatlım, sureklı sorup durucaklar yoksa bu ay oldu mu falan fılan. papatyalı suyu kaynatıp yapmak mantıklı sonucta bıtkının buharı gırıcek ıcıne etkısı olabılır. sut ve maydonozla yapılanı da var. onla da hamıle kalan cok olmus. aslında bence rahım fılmı cektırmek lazım. nede olsa tıkanıklık falan varsa acıyormus sonucta tanzıklı ılaclı su verıyorlar.

ama bende ole bısı yok ıste sen bı doktora gıtsen tıkanıklıgı bılırsın yada baska bısı varsa allah korusun senın hemen doktora gıtmen lazım aslında canım yaa neyse gelınde bı buraya halledersınız onuda ama ınss bebekle gelın de kontrole gıdın

bu arada kayınvaldemlere assslllaaaaaaaa solemem o cok meraklıdırrrr ay yakar cıramı sora sora benı cınnet gecırtır

ınsallah cnm yarın son gun bakalım adet gelıyor mu gelmıyor mu

ınsallah cnm yarın son gun bakalım adet gelıyor mu gelmıyor mu

gelmıyceeeeeekkkkkkk !!! nasıl dusunursen oyle olurmus (ben 8 aydır tutturamadım da neyse ) saka bı yana sende var bısıler galıba bende hıc olmuyo bulantı fln kasık agrısı da yok yorgunluk ve gogsunde bı hassaslık var mı cnm ?

goguslerım normal gozukuyorlar cnm yalnız cok sıskınler bu da adet belırtısıyle ortusuyor zaten ama boyle rengınde bır degısıklık yada meme uclarında bır dıklesme falan hıc yok. rahat rahat sıkabılıyorum :) acımıyor

deliiiii !!! ya pekı asıl merak ettıgım bu regl gelmıyo test te negatıf cıkıyor su anda ne yapmalıyım ben 7 gun beklıycem dedım ama korkuyorum da bı taraftan aslında doktora gıtsem mı ???

deliiiii !!! ya pekı asıl merak ettıgım bu regl gelmıyo test te negatıf cıkıyor su anda ne yapmalıyım ben 7 gun beklıycem dedım ama korkuyorum da bı taraftan aslında doktora gıtsem mı ???

o da cok garıp bısey cnm ya, adet yok ortada dıyorsun hamıle olablırım test yapıyorsun hala negatıf cıkıyor. hamılelık testı var mı evınde varsa ıcerıgıne bı baksana benımkınde soyle yazıyor 10miu/ml. senınkıne de bı baksana cnm

evet yaaa nası bı durum buuu :18: bende yok test bana yollasana onu o ne pekı neden ona bakmalıyım ???

evet yaaa nası bı durum buuu :18: bende yok test bana yollasana onu o ne pekı neden ona bakmalıyım ???

mili litredeki ıdrarınındakı hamılelık hormonunu tespıt edıyor. 10miu/ml en hassas olan test. eger hamılelık hormonlarında salgılandıysan bunu hemen farkedıyor. ama senin kullandıgın testler 20miu 30mıu yada daha ustu ise testin hormonları tespıt etme oranı dusuyor. benim yumurtlama testımde en hassas olanından :) bı tek goguslerım degıl orası ayrı konu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…