Gebelik testine bakar mısınız kızlar

littlekaju

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2024
350
105
30
hepinize merhaba, bata 4 gün var. Şiddetli göğüs ucu ağrılarım adet olacakmış şeklinde kasık ağrısı ve idrardan sonra peçeteye gelen beyaz kremsi akıntım var evde erken gebelik test kalmadığı için normal gebelik testi yaptım ve testim bu şekilde bana sanki bir gölge var gibi görünüyor bu testlerde varsa da çıkar mı bilmiyorum acaba gözlerim beni yanıltıyor mu

Eklentiler

• IMG_5059.jpeg
    38,3 KB · Görüntüleme: 63
Selam canım bende hafif bi gölge görüyorum kaç dakikada çıktı?

Selam canım bende hafif bi gölge görüyorum kaç dakikada çıktı?
Hemen bu şekilde çıktı yani çıktı mı onu da bilmiyorum gölge görüyorum gibi sadece. Zaten üstünde 5/20 dk bekletin yazıyordu ben 3 dk bekledim sonra attım

Hemen bu şekilde çıktı yani çıktı mı onu da bilmiyorum gölge görüyorum gibi sadece. Zaten üstünde 5/20 dk bekletin yazıyordu ben 3 dk bekledim sonra attım
Bi gölge var gibi duruyor bide bu testler bat günü veya bat geçtikten sonra daha net sonuç veriyor diyorlar yani bu biraz gölgeliyse erken gebelikte belki daha belirgin çıkar

Bi gölge var gibi duruyor bide bu testler bat günü veya bat geçtikten sonra daha net sonuç veriyor diyorlar yani bu biraz gölgeliyse erken gebelikte belki daha belirgin çıkar
Umarım ya çünkü artık sanki öyle görmek istediğim için görüyorum gibi geliyor bana

Gölge var bende görüyorum bu kaset testte genelde hiç yanilma yok yani bana göre çünkü bnde iki defa yaptım doğru çıkardı inşallah güzel haberi alirsnz isterseniz yarn bi kan verin

Gölge var bende görüyorum bu kaset testte genelde hiç yanilma yok yani bana göre çünkü bnde iki defa yaptım doğru çıkardı inşallah güzel haberi alirsnz isterseniz yarn bi kan verin
Tamam yarın ben bir kan testi vereyim inşallah pozitif olur dünden önce yaptığım erken gebelik negatif vermişti elimde bu olunca bununla denedim. İnşallah bu kadar hissettiğim şey psikolojik değildir

Bu da fotoğrafları koyulurmuş halim

Eklentiler

• IMG_5068.jpeg
    40,1 KB · Görüntüleme: 39
  • IMG_5067.jpeg
    45,7 KB · Görüntüleme: 36
Gölgelik var canim istersen testi bi kaç gün sonra tekrar yenile ya da kan ver benimde böyle çıktı adet gunumden önce ve suan hamileyim
Siz kaç gün önceden yapmaya başlamıştınız acaba ve belirtileriniz neydi ? 19 u beklenen adet günüm bir sürü belirti var hem hepsi olabilir gibi geliyor birde bu kremsi beyaz akıntı kafamı karıştırdı kimisi gebelik belirtisi diyor ki normalde olmaz bazı yerlerde mantar olabilir diye okuyorum ama kokusuz ve yoğun. Göğüs uçlarım inanılmaz hassas birde 1 haftadır

Akintiyi görünce her ay bende öyle düşünüyodum ama suan benim asla beyaz akıntım gelmiyo berrak geliyo adetime 5 gün kala yaptım kaset testi arkasından ışık tutarak belli oluyodu yani adet gununden 1 gün sonra kan verdim 28 cikti 2 gün sonra tekrarladım 87 2 gün sonra tekrar verdim yani dün 295 olmuş artık gayet sağlıklı olduğu için kan vermeme gerek yok dediler

Benim hiç belirtim yoktu aslında 5+2 yim ve midem çok çok hafif bulaniyo yani göğüslerimin uclari sertlesti 2 gündür falan bide akıntım çok geliyo asla iç camasirim kuru kalmıyo berrak bi şekilde geliyo

Gözünüzaydın sizinde sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah darısı bize

Benim hiç belirtim yoktu aslında 5+2 yim ve midem çok çok hafif bulaniyo yani göğüslerimin uclari sertlesti 2 gündür falan bide akıntım çok geliyo asla iç camasirim kuru kalmıyo berrak bi şekilde geliyo
Yani aslında insan bu süreçte her şeyi belirtiye yoruyor ne yazık ki.. benim normalde göğüslerim adetten öncede hiç ağrımaz uçları bile ama 1 haftadır böyle olması beni çok şüpheye düşürdü

Gözünüzaydın sizinde sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah darısı bize
Çok teşekkür ederim ama bence sizinde var çünkü erken gebelikleri genelde doğru cikmiyo diyorlar bence en dogrusu kaset test herkesin bir olmaz belki ama benim kaset teste gayet gelirken erkende direk negatif cikmisti beklemek istemiyorsanız da kan verin içiniz rahat eder zaten fazla bisi kalmamış adetinize

Benim hiç belirtim yoktu suan siz istediğiniz içinde böyle olabilir ama insallah hissettiğiniz istediğiniz gibidir herseyi zamanına bırakın

Aslında benim yumurtlamadan sonraki 11. Günüm çatlamadan sonra 10. Günüm varsa bile çıkmaması normaldi dün ve önceki testlerimde yarın bir erken gebelik yaparım onda çıkarsa da çıkmazsa da kan veririm diye düşünüyorum çünkü Hergün düşünmekten kafayı yicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…