Gebelik testine bakabilirmisiniz acil

Hmdsarot

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2021
505
171
27
Merhaba arkadaşlar adetim gecikdi kaç gün gecikdigini bilmiyorum ama şimdiye bu tarihlerde olmam gerekiyordu geçen ay ne zaman oldum hatirlamiyorum bile 13 aylık kızım var bazen geciyodu ama bu kadar gecikme yasamiyodum korunuyoduk sabah test yaptım varsa en azından bileyim diye böyle içime bı süphe düstu uzun lafın kısası testimde silik cizgi cikdı ama emin olamadım belki de test bozukdur bilemiyorum kararsız kaldım yarın kan vercem netleşmesi için o zamana kadar burdan sizlerle fikir alışverisinde bulunalım dedim

Eklentiler

• IMG-20240811-WA0000.jpg
    IMG-20240811-WA0000.jpg
    220,9 KB · Görüntüleme: 143
Kaç dakika da çıktı var gibi çok çok silik. Belki erken gebelik testi yapsan daha belirgin çıkar. Yarın kan ver bakalım. Hakkında hayırlısı olsun inşallah 🤍

İlk 5 dk içinde çıktı ise pozitif gibi duruyor

Kaç dakika da çıktı var gibi çok çok silik. Belki erken gebelik testi yapsan daha belirgin çıkar. Yarın kan ver bakalım. Hakkında hayırlısı olsun inşallah 🤍
Teşekkür ederim canım ins hayırlısı olur erken gebelikte var elimde ama bı tarfım korkuyo bı tarfım seviniyo biraz cekiniyom yapmaya onu şimdi belirsizlik olunca daha içim rahat gibi tabikide hamileysem sevineceğim ama bebeğim ufak planlanan bı gebelik değil eğer hamiylesem hayırlısı deyip önüme bakacaz rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah

Merhaba kızlar pazartesi kan verdim negatif cikdi ama hala adet olmadım doktora da bı daha gidemedim kontrol için neden böyle oldu anlamadim

Kimyasal geçirmiş olabilirsiniz çünkü bu testlerle bende aynı bu şekilde gebeliğimi öğrendim hatta testim sizin gibiyken değerim 12 çıkmıştı belki de siz kan verene kadar değeriniz düşmüş olabilir

Kimyasal geçirmiş olabilirsiniz çünkü bu testlerle bende aynı bu şekilde gebeliğimi öğrendim hatta testim sizin gibiyken değerim 12 çıkmıştı belki de siz kan verene kadar değeriniz düşmüş olabilir
Kimyasal 2 defa oldu bende bu kimyasal değil kimyasal olabilmesi için adetinde gelmesi lazım hala adet olmadım bı an aklıma acaba geç döllenme falan diyolar ya öyle bişey mi oldu ya da başka bı sorun var adet olmamam için bilemedim

Kimyasal 2 defa oldu bende bu kimyasal değil kimyasal olabilmesi için adetinde gelmesi lazım hala adet olmadım bı an aklıma acaba geç döllenme falan diyolar ya öyle bişey mi oldu ya da başka bı sorun var adet olmamam için bilemedim
Ama idrarda çıkıp kam testinde çıkmaması enteresan geç döllenme olsa idrarda da çıkmaz beta hcg ilk kana karışıyo çünkü

O testten başka test yapmış mıydınız bu testler bekledikçe kuruma çizgisi çıkartıyolar ama siz 5 dakikada çıktı demişsiniz bende bilemedim hormonsal durumda olabilir değeriniz kaç çıkmıştı

Benim testimede bakarmısınız böyle birşey çıktı

Eklentiler

• IMG_8211.jpeg
    IMG_8211.jpeg
    102 KB · Görüntüleme: 69
X