Gebeliğe Hazırlık Gebelik testinde 2.cizginin yerinde pembe nokta cikip hamile oldugunu ogrenen var mi?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Gurbette1anne

Guru
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2008
2.089
70
Merhaba kizlar, benim bugun adet dongumun 31. gunu (yani adetimin 1. gunu oluyor) ama hala adet olmadim. Kasiklarim, belim, goguslerim agriyip duruyor. Bunlar adettende olabilir.

Bu sabah test yaptim, negatif cikti fakat ilk kez 2. cizginin yerinde pembe nokta cikti ama isiga tutunca filan degil, bariz orda pembe nokta var.

Kadinlarin idrarinda bir miktar gebelik hormonu bulunuyor diye biliyorum ama bundan onceki aylarda yaptigim testlerde 2. cizginin yeri hep kar beyazdi. Acaba diyorum, idrarimda gebelik hormonu yeterli duzeyde degilde ondan mi cikmadi, ben beklemeye karar verdim, adet olucam gibi hissediyorum, ama aklima bu soru takildi iste.

Aranizda boyle olup hamile cikan var mi?

canım benimde öyle olmuştu ilk testi adetim 1 gün geçtügünde yapmıştım ikincisi çok silik bi pembeydi sms görünüyodu idrar testlerinde bi 4 veya 5 gün geçmesi gerekiyo ben 4 gün sonra bidaha yaptım ve net çıkmıştı gerçi bebegimi kaybettim 5 haftalıkken düşük yaptım ama inşallah hamilesindir ve bebegini sorunsuz saglıklı dünyaya getirirsin dualarım seninle ALLAHA emanet ol canım

canım benimde öyle olmuştu ilk testi adetim 1 gün geçtügünde yapmıştım ikincisi çok silik bi pembeydi sms görünüyodu idrar testlerinde bi 4 veya 5 gün geçmesi gerekiyo ben 4 gün sonra bidaha yaptım ve net çıkmıştı gerçi bebegimi kaybettim 5 haftalıkken düşük yaptım ama inşallah hamilesindir ve bebegini sorunsuz saglıklı dünyaya getirirsin dualarım seninle ALLAHA emanet ol canım

Amin canim cok tesekkur ederim. Allahin takdiri boyleymis sen uzulme sakin. Allah daha hayirlisini nasip etsin sana Amin...

Yok canim yapmadim tekrar. Reglimde hala gelmedi. Olsaydi dunku testte cikardi diye dusunuyorum cunku dun yumurtlamamdan sonraki 14. gundu. Beklemedeyim anlayacagin.

Merak ettigin icin tesekkur ederim.:1hug:

dur bakalım gün doğmadan neler doğar. azcık daha sabret belkide umduğun gibi değildir. öyle olan arkadaşımız çok burda coksekeriremsu

Yarim saat once yaptim canim, sonuc negatif. Vucut isimda adet oncesindeki isima dustu bu sabah. Adetim insallah baslar. Ben ilk defa bu ay heyecan yaptim, ondan heralde vucudumun dengesi sasti, bu ay insallah cok sakin hareket edicem.

Canim senin durumun ne?

canim canin sagolsun. cok bekledin ya bu ay o sebeple gicikmis olabilir. uzulmek yok calismaya devam:)
insallah adet olursun bir an once...

Surrenda48 cani hamilesin 3 yada 4 haftaliksin suanda.tebrik ederim.allah hayirlisiyla kucagina almak nasip etsin.bebekim123 canim allah sanada en yakin zamanda annelik duygusunu yasatir insallah.dualarim herkes için...sevgimle kalin

X