Gebelik testime bakarmısınız.

angelaaaaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2024
31
3
24
Kızlar merhaba ben ayın 20 sinde ilişki yaşadım ayın 24 ise pembe akıntım geldi iç çamaşırıma ama damlama şeklinde regli gibi değildi bu gün adet olmam gerekiyor ama nedense kasık ağrılarım 1 gün önce geçti ve kasıklarım adet sancısı gibi ağrımıyor 3 gün önce test yaptığımda test sonucum negatifti önemsemedim attım tekrar bakmadım. İlk testimden 2 gün sonra tekrar test yaptım yani adetime 1 gün kala ve testim böyle çıktı sizce gebelik olabilir mi adet olmadım şu anda hala bekliyorum böyle olup gebe kalanlar var mı?

Eklentiler

• IMG_8608.jpeg
    IMG_8608.jpeg
    172,5 KB · Görüntüleme: 264
Benim şuanki hamileliğimdede böyle oldu aletinden 1 hafta önce yaptım silikti ertesi gün aldım yine silik çıktı eğer adetten önce yaptıysan kuruduktan sonra daha rahat görürsün adetten 2 gün geç olursa testi tekrar et o zaman sonucu daha kolay elde edersin canım

Benim şuanki hamileliğimdede böyle oldu aletinden 1 hafta önce yaptım silikti ertesi gün aldım yine silik çıktı eğer adetten önce yaptıysan kuruduktan sonra daha rahat görürsün adetten 2 gün geç olursa testi tekrar et o zaman sonucu daha kolay elde edersin canım
adetten 3 gün önce yaptım şu an adet günüm ama gelen giden yok bekliyorum bende hadi bakalım hayırlısı

X