Gebelik testime bakarmısınız

Ben de 3 gün kala yapmıştım sizce var mı şuan bir gün kaldı
Var gibi duruyo benim de dün olmam gerekiyordu daha olmadım inşallah olmam da yani test kuruyunca çizgi var gibi görünüyor ama bilmiyorum ben çatlatma iğnesi yaptım 28 Kasım'da bide progestan kullanıyorum ama adette 2 gün kala bıraktım onun etkisinden dolayı gecikme olabilir mi
IMG_20221216_162852.jpg

Var gibi duruyo benim de dün olmam gerekiyordu daha olmadım inşallah olmam da yani test kuruyunca çizgi var gibi görünüyor ama bilmiyorum ben çatlatma iğnesi yaptım 28 Kasım'da bide progestan kullanıyorum ama adette 2 gün kala bıraktım onun etkisinden dolayı gecikme olabilir miEki Görüntüle 3177917
Evet seninde gölge var gibi adet tarihini geçti mi

Var cok hafif insAllah isteginiz gibi olur❤️
benimde reglıma 3 gün var resim atıyorim bakarmısınız sanki var cok anlamadım🤦🏻‍♀️Eki Görüntüle 3176152
Bu testler yanıltabiliyor bu ay adet günümden 3 gün geçti bu testin iki tane test yaptım ikisi de belirgin iki çizgi çıktı ama maalesef kanda hiç bir şey çıkmadı ve sonrasında adet oldum. Sizin sonuç ne oldu acaba ?

Benim de adetime 3 gün var tiksinme falan oldu mide bulantısı dayanamadm yaptım test bu şekilde oldu sizce var mıdır .

Benim de adetime 3 gün var tiksinme falan oldu mide bulantısı dayanamadm yaptım test bu şekilde oldu sizce var mıdır silik çizgi çıktı

Tebrik ediyorum hamılesiniz💕
Ayy inslalah yaa ama hala emin değilim bir kere de kimyasal gebelik geçirdim galiba kalp atışını duyana kadar inanmayacgm , bir de hiç anlamadm çünkü diğer gebeligimdeki belirtileri hiç yasamadm çok garip bugün kan testi yapmaya gittim yapmadılar daha erken dedi bir kaç gün sonra gel dedi ben de gebelik testi yine aldım tam adet günümde falan tekrar test yapacağım bakalım koyulasacakmi

Kizlar mrb banada yardımcı olur musunuz artimed gebelik testi aldım bende ovulasyon takibi yaptım bu ay ve yumurtlamadan sonraki 11. Gün bugün. 2 gundur gebelik testi yaptım hep negatifti bugün bu şekilde silik çıktı size olabilirmi biseyler birde artimed bu şekilde kaset testi kullanan varmı guvenilirmi reglime 5 gün var

Eklentiler

• Screenshot_2022-12-30-20-03-44-478_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2022-12-30-20-03-44-478_com.instagram.android.jpg
    73,2 KB · Görüntüleme: 54
  • Screenshot_2022-12-30-20-03-39-503_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2022-12-30-20-03-39-503_com.instagram.android.jpg
    63,7 KB · Görüntüleme: 56
X