Gebelik testimde belli belirsiz gölge gibi çizgi çıktı ?

derindeniz84

Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2013
28
0
34
Arkadaslar merhaba ben en son 17 kasımda regl oldum doktor klomen vermıstı ama 8 aralıkta gıttıgımde yumurtan cok gelısmemıs gelısmeyecek anlamına gelmez yınede ılıskı olsun dedı ve progestan verdı ılac bıtelı 5 gun oldu hala regl degılım su hassas testlerden aldım sabah yaptım hemen 5 dk ıcınde bole golge gıbı testı saga solo egerek dıkkatlıce bakarak ınce bı cızgı gordum gun ısıgınde esımle baktık hemen belkı psıkolojıkmen goruyorumdur dıye o da gordu ınce bellı belırsızz yanı golge gıbı ama golge degıll cok heyecan yaptım hayal kırıklıgıda ıstemıyorum 01 ocak ta yenıden yapıcam testı yenı yıl bana Allah'ımın ıznıyle guzel haberle gelır. Sizinle paylasmak ıstedım bole bı durum da ne dusunmelıyım? Allah hepımıze hayırlı saglıklı evlatlar versın. opuldunuzzz

arkadsım aynı seyı bende yasıyorum adete 3 gun var dunde oglen yapmıstım dedıgın gıbı egerek bukerek anca gorebıldıgım bır cızgı vardı bu sabah ılk ıdrarla tekrar yaptım fotodakı gıbı cıktı yıne cok cok sılık anlamadım daha 3 gun var ondanmı acaba dıyorum bırde benım adete 6 gun kala 2 3 damla kanamam oldu o yuzden erken test yapıyorum bu araEki Görüntüle 910407

Canım insallah hamileyizdiz bosa heveslenmeyelım ben 1 hafta sonra yenıden yapıcam zaten ıllakı bellı eder kendını reglımde bayaa gecmıs olacak nerdeyse ıkıncı reglı tarıhım gececek doktora gıderım artık sende 1 hafta sonra yenıden yap heveslenme bak benımkıde bole gorebılecekmısın bılmıyorum :)

$IMG_2388.jpg

Canım insallah hamileyizdiz bosa heveslenmeyelım ben 1 hafta sonra yenıden yapıcam zaten ıllakı bellı eder kendını reglımde bayaa gecmıs olacak nerdeyse ıkıncı reglı tarıhım gececek doktora gıderım artık sende 1 hafta sonra yenıden yap heveslenme bak benımkıde bole gorebılecekmısın bılmıyorum :)

Eki Görüntüle 910455

aa evet gorunuyo canım ınsallah hamıleyızdır fazla umutlanmak ıstemıyorum dogru dıyosun bekleyıp gormek lazım:KK66:

arkadaşlar bu testlerde tecrübeli olan yok mu bizi bi aydınlatın :) kendımi durmurmaya calıssam da hayal kurmaya engel olamıyorummm:KK52:

arkadaşlar bu testlerde tecrübeli olan yok mu bizi bi aydınlatın :) kendımi durmurmaya calıssam da hayal kurmaya engel olamıyorummm:KK52:

benım kan testı yaptırmaya cesaretım yok resmen hayal kırıklıgı yasıycgmdan korkuyorum yaa:S saglık ocagına gıtsem hemen yaparlarmı testı ne dıyosun tabı bırde ne zaman cıkar sonuc cuma bugunde:S

yok ben haftaya yıne bu aldıgım hassas testen yaptırcam cıft cızgı gormezsem zaten doktora gıdıcem cunku nıye regl olmadım ustelık progestan verdıgı halde dıye sorucam kan testini cıft cızgı gorursem zaten yaptırıp doktora gıdıcem. yanı amma uzattım lafı anlıcan benımde gözümm yemiyooo kan testi yaptırmayaaa :26::26::KK1:

yok ben haftaya yıne bu aldıgım hassas testen yaptırcam cıft cızgı gormezsem zaten doktora gıdıcem cunku nıye regl olmadım ustelık progestan verdıgı halde dıye sorucam kan testini cıft cızgı gorursem zaten yaptırıp doktora gıdıcem. yanı amma uzattım lafı anlıcan benımde gözümm yemiyooo kan testi yaptırmayaaa :26::26::KK1:

cesaretımı topladım ve acılden 1 saat once yaptırdım geldım sonuc 1 saat ıcınde cıkcak bakalım off cok heyecanlıyım:KK43: en azından dusunup zırt bırt test yapmaktan ıyıdır:S

ayy sonucu mutlaka yaz ben hala deli gibi araştırıyorum acaba baska kımlerde bole cıkmıs nolmus dıyee lutfen sonucu buraya yaz. Hayırlısı ıse ınsallah hamılesındır canım :))

ayy sonucu mutlaka yaz ben hala deli gibi araştırıyorum acaba baska kımlerde bole cıkmıs nolmus dıyee lutfen sonucu buraya yaz. Hayırlısı ıse ınsallah hamılesındır canım :))

ay ınsallahh ama kalpten gıtcem sımdı onlıne hastane sıtesınden bakıcam test sonucuna elım ayagım tıtrıyo olmazsa uzulcem ama ya:KK43:

yaa uzulme herserde bır hayır vardır dersın onumuzdekı maclara bakarızz gercı bende senden destek alıyorum sende pozıtıf olursa ıyıcene havaya gırıcem :KK1:

slm kızlar benimde öyle çıkmıştı adetimden önce testte kanda çıkmamıştı sonra adetim gecikti 4 gün geçti yaptım bundan daha silik çıktı sonra günd eyaptım koyulaştı ve 7 gün gçtiğinde kanda 60.52 çıkmıştı geç dollenmeydi bence var sizinde hakkınızda hayırlısı olsun

Ayyyy canim cok sevindimm vallahi Allah bebisini korusun vakit kaybetme doktorada gorun cok sevindim benim icinde dua et olur mu cok sevindimm masallah opuldun :)))₺

canım ınsallahh Allahım ısteyen herkese nasıp etsın ınsallah hersey yolunda gıder dualarını beklıyorum senınde olacak ınan hemen kan testı ver bence senınkı benım testten daha koyu gorunuyo vakıt kaybetme suan hala beklıyor olacktım ıdrar testlerıyle hele hıc oyalanma:)

X