Gebelik testimde 3 gündür Hayalet çizgi cikiyor

Elcam

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Mart 2024
26
7
32
Kızlar iyi akşamlar öncelikle. Benim yumurtlama günüm 17 ve 18 Haziran da oldu.çatlamam 19 unda oldu .çatlamadan sonra 8,9,10. Günlerde gebelik testi yaptim ve hep hayalet çizgi cikiyor. Test çubuğunu atmak istiyorum fakat görünmüyor güzel. Pcos um var. 3 ay önce de tüplerimi actirmiştim. Anlamiyorum birsey var mıdır. Böyle bir durum yaştan oldu mu aranizda acaba. Çok istiyorum Allahim inşallah isteyen herkese nasip etsin

Kızlar test çubuğunda bu şekilde 2 dk da çıkıyor.

Eklentiler

• 00571698-8906-4EF0-B67E-88FF35AF1DCC.jpeg
    132,5 KB · Görüntüleme: 95
Çatlamanın 11 günü bugün olabilir erken çıkabilir çizgi görünüyor koyulaşmayı takip et canım yada verebiliyorsan kan ver en garantisi

Kızlar ben bu testten sonra kan verdim 28 ile gebeliğimi öğrendim daha çok başındaydım o yüzden çok düşük cikti. 36. Günde yumurtlamam oldu. Ben çok umutsuzdum ama tuttu bebiş. Çok şükür. Suan 11+1 im.
Şükürler olsun. 2 yıl 7 ay denedik sonra tüplerime bakildi ikisi de kapaliydi hsg sirasinda bir tüpüm açıldı diğeri kapali kaldi . Tek tüple gebe kaldim. Hah den 4 ay sonra gebe kaldim. Bu süreçte de regli olduğum ilk günden itibaren sabahlari 2 yemek kasigi çörek otu yuttum bunu 15 gün devamlı yaptım aç karnina . Ve her sabah ve akşam hayıt otu demleyip ictim bunu da 15 gün yaptim . Ovülasypn testleri ile de yumurtlamamamı hep takip ettim. 36. Günde yumurtladim ve o günü 37 ve 38. Günü değerlendirdim 38 de yumurtam catlamıstı. Sakın umudunuzu kesmeyin biz hep istedik Allahima şükürler olsun ki oldu/ . Şimdi tek duamiz sağlıcakla kucagimiza almak. Bu arada bende pcos da vardi reglim düzensizdi. Size umut olurum belki. Sağlıklı ömürler versin Allahim sizlere ve inşallah bebişlerinize.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…