Gebelik testim silik ikinci çizgi çıktı lütfen bakar mısınız

sudevarakli

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Mart 2023
58
23
25
Merhaba kızlar adetime 1 gün var ve 10 gündür göğüs hassasiyetim kasık ağırlarım var bu sabah test yaptım çok silik ikinci çizgi çıktı sizce hamile miyim? Hamileliğini benim gibi öğrenen var mı?

Eklentiler

• D52576B5-3A57-45C1-B0FD-C97E245B2322.jpeg
    D52576B5-3A57-45C1-B0FD-C97E245B2322.jpeg
    66,9 KB · Görüntüleme: 1.240
Benimde ayni siliklikdeydi adetime 4 gun vardi adet gunu kan verdim 150lerde cikti degerim iki kati hesabiyla 30larda bi degerdir bu siliklik bikac gun bekle geciksin ondan sonra ver ama geciktirme bence herhangi bir durumda erken mudahale sansi olsun

Merhaba kızlar adetime 1 gün var ve 10 gündür göğüs hassasiyetim kasık ağırlarım var bu sabah test yaptım çok silik ikinci çizgi çıktı sizce hamile miyim? Hamileliğini benim gibi öğrenen var mı?
Tebrikler canım hamilesin Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah amin🤲🏻

Teşekkür ederim 🙏 dün sabahta test yapmıştım bundan daha silik bir çizgi vardı bu sabah daha belirgin. Kan testi vermeyede korkuyorum negatif çıkar diye 😞 2 yıldır bebek istiyoruz
Canım dünden daha koyu çıktıysa tebrik ederim, hamilesin🤲🏻 hayırlı olsun, sağlıkla al kucağına🌹

Benimde ayni siliklikdeydi adetime 4 gun vardi adet gunu kan verdim 150lerde cikti degerim iki kati hesabiyla 30larda bi degerdir bu siliklik bikac gun bekle geciksin ondan sonra ver ama geciktirme bence herhangi bir durumda erken mudahale sansi olsun
Pazartesi günü kan testi vericem bakalım sonuçları buradan yazarım teşekkür ederim ☺️

Hayırlı olsun canım gebelik belirtisi ve adet belirtisi bire bir nerdeyse gecikince kan ver çıkar zaten☺️🙏🏼

Bende bugun test yaptım bnm de öle çikti hadü inşallah hamileyizdir🤲🤲🤲

önceki günler test yapıp negatif gördüğünüz oldu mu acaba ?

önceki günler test yapıp negatif gördüğünüz oldu mu acaba
Bir önceki akşam erken gebelik testi yaptım hayali bir çizgi vardı yok denecek gibi hatta ben gördüm eşim göremedi sabah kalktığımda kaset test yaptım silik ama daha belirgin ikinci çizgi gördüm

Tebrikler hamilesiniz,☺️
Göğüs hassasiyeti nasıldı sizde.
Bende şuan bastırınca acıyor daha önce bastırsam da bi acı oluşmazdı

X