Gebelik testiik

hayatozdemir

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2024
21
1
23
Merhablar ben evde iki tane test yaptirdim ikisi de anında kırmız çizgi oldu pozitif çıktı hastaneye gittim beta hcg 6410 çıktı ve 3 4 haftalık dedi doktorum kese de göründü bı kaç gün sonra tekrar gel dış gebelik boş gebelik her şeye karşı test felan yapacağız dediler dedi sizce normal midir değerlerim ve kesnin hemen gorunmesi

Beta hcg 3000leri geçince kese görünür. Kese rahimde göründüyse zaten dış gebelik ihtimali ortadan kalkar. Son adet tarihin ne zaman

Kese gorulduyse dış gebelik ihtimali ortadan kalkmıştır ama daha erken olduğu için belki içinde bebek gozukmemistir. Tekrar kan alıp değerinin düzenli artmasına ve kesenin içinde bebek var mı diye bakmaları gerekiyo. Değere göre bence 5 hafta gibi ve kesenin zaten hemen görünmesi iyi bir şey. Umarım bebegi de kalp atisini da duyarsin. Karından biraz daha geç görünüp geç duyulabilir endiselenme

5 hafta 2 günlük yani, benim 5+4te bebek daha görünmemişti 2 hafta sonra çağırmıştı 7+2de görünmüştü. Hemen görünmezse endişelenme yani

Ben de bugün gittim kan ve idrar tahlilleri alındı sorun çıkmadı temiz çıktı tüm tahliller 2 hafta sonra kalp atışlarını dinleyeceğiz inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…