Gebelik testi

nurpinarr

Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2023
885
270
26
Bu sabah test yaptım silik çizgi çıktı ovitrelle 12.gündeyim daha sonra ilk yaptığım testteki silik çizgiyi 12.dakiakda gördüğüm için tereddüt ettim ve az önce yeniden test yaptım 4.dakikadan itibaren belirmeye başladı silik çizgim ve 7.dakika fotoğraf çektim sizce var mı çizgi ? İlk attığım sabah yaptığım ikinci attığım yeni yaptığım ikinci testte silik gören lütfen söylesin

Eklentiler

• IMG_0597.jpeg
    80,4 KB · Görüntüleme: 85
  • IMG_0619.jpeg
    82,2 KB · Görüntüleme: 87
2.yaptığım testin şuanki hali tabi zaman geçince geçersiz biliyorum ama görmenizi istedim

Eklentiler

• 351FA361-FD7A-41C4-BE14-F97429E487CA.jpeg
    36,9 KB · Görüntüleme: 77
Umarım vardırr attıklarında belirgin özellikle sonuncularda

Hayırlısı olsun canım. Benim bugün yumurtlamadan sonraki 10. Günüm bende erken gebelik yaptım ama negatif. Kasık batmalarım ve bugün göğsümde bir karıncalanma elektriklenme yaşadım heyecanlanıp yaptım ama çıkmadı. 12. Günü mü beklemem gerekiyordu acaba

Evet 12 hatta 14 gün diyorlar

öncelikle tebrik ederim. Kızlar 7 si çatlama oldu. Bugün çatlamanın üstünden 6 gün geçti test yaptım kan testi 2.30 çıktı. Negatif farkındayım ama sizce kan testi için de mi erkendi? Adetime 4,5 gün var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…