Gebelik testi

Dikeen

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2024
11
1
İnnovita gebelik testi hakkında bilgisi olan var mı? Yapan ve doğru sonuç alan oldu mu? Ben yaptım pozitif çıktı ama adet günüm gelmediği için emin olamadım. Bir kaç sefer farklı saatlerde yaptım hepsi pozitif. Bu teste güvenebilir miyim?

Testin fotosunu atar mısın
IMG_8594.png

Bu test markasının ovulasyon testlerini ve gebelik testini bir kadın satıyor ınstagramdan herkes çok memnun bence sonuç vermiş baya var görünüyor 1 kaç gün geçtikten sonra kan ver bence adetin gelmeden bu kdr denli pozitif çıkması iyi bişey

Bu test markasının ovulasyon testlerini ve gebelik testini bir kadın satıyor ınstagramdan herkes çok memnun bence sonuç vermiş baya var görünüyor 1 kaç gün geçtikten sonra kan ver bence adetin gelmeden bu kdr denli pozitif çıkması iyi bişey
Bu şekilde pozitif çıkıyor mu adet günü gelmeden peki bilginiz var mı?

Kızlar ben gebelik belirtilerini çok yoğun bir şekilde yaşıyorum. reglime 6 gün var. bu akşam ve yarın sabah test yapsam çıkar mı?

Erken gebelik testlerinde çıkıyor genelde ama baya erken yumurtlama olduysa demekki normal testtede çıkmış isterseniz tekrarlayın 1 2 gün sonra umarm doğru sonuç vermiştir :)

Erken gebelik testlerinde çıkıyor genelde ama baya erken yumurtlama olduysa demekki normal testtede çıkmış isterseniz tekrarlayın 1 2 gün sonra umarm doğru sonuç vermiştir :)

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    25,4 KB · Görüntüleme: 43
az evvel tekrar yaptım yine bu şekilde

Adetime 4 gün var daha. İşte öncesinde pozitif çıkıp sonrasında negatife dönme ihtimali olabilir mi? Dün de dört beş tane daha yaptım onlar da pozitif çıktı. Geçen ay pozitif çıkmıştı sonra adet oldum kanda da negatif çıktı. O yüzden bu testin güvenilir olup olmadığını öğrenmek istedim

İnnovita gebelik testi hakkında bilgisi olan var mı? Yapan ve doğru sonuç alan oldu mu? Ben yaptım pozitif çıktı ama adet günüm gelmediği için emin olamadım. Bir kaç sefer farklı saatlerde yaptım hepsi pozitif. Bu teste güvenebilir miyim?
İlişkiden kaç gün sonra yaptınız testi pozitif çıktı

Merhaba, benim de 4 gün geçikti. Çizgi çıktı ama bu teste negatif olsa da silik çizgi çıkar yazıyor. Siz de durum nedir. Gidip başka test alayım diyorum kafam karıştı.
IMG20240901190153.jpg
Screenshot_2024-09-01-19-00-09-11_5a351068dae84964efd3bc6808f60b72.jpg

X