Gebelik testi??

yaseminnh

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2024
7
0
Arkadaşlar adet olamıyorum kahverengi akıntı oldu 10 gün önce adetim altı gün gecti idrar testlerim negatif idrar testi yanılabilir mi ?? Lütfen yardımcı olun

En garanti kan verin testler yanıltıcı olabiliyor geç döllenmede olabilir

Ben hamileyim evet işler tabiki direk düşüyor bende ne tahlil olursa olsun kadın doğumla ilgili . Ama aile hekimini sen bilgilendirmedikçe gebelik takibi başlamıyor. Özel muayenehanelerde veya hastanelerde gizliliğe önem veren doktorlar var sistemde gözükmesin diyince işlemiyolar. Ben emin olmak için bi çok test verdiğimde konuşmuştum sürekli gebelik testi yaptırdığım için 🤣 Bi konuş istersen 🙏🏻

Ben hamileyim evet işler tabiki direk düşüyor bende ne tahlil olursa olsun kadın doğumla ilgili . Ama aile hekimini sen bilgilendirmedikçe gebelik takibi başlamıyor. Özel muayenehanelerde veya hastanelerde gizliliğe önem veren doktorlar var sistemde gözükmesin diyince işlemiyolar. Ben emin olmak için bi çok test verdiğimde konuşmuştum sürekli gebelik testi yaptırdığım için 🤣 Bi konuş istersen 🙏🏻
Peki ben randevu almadım sadece kan testi vermek icin gidicem bu durumda da işliyor öu

Kandaki gebelik hormonu beta hcg isteyecekler eğer 5ten yüksekse gebesin eğer değer 5in altındaysa gebe değilsin 🌸 Yani beta değerleri e nabıza işleyeceği için hamile olsan da olmasan da o değer orda yazdıkça gebelik testin orada çıkıyor. 🙏🏻🙏🏻

X