Gebelik testi

Sana benden bı sır okuyan da nasiplensin de o 14 gün sonra cinsel ilişki olayı yalan doktorum bana adetin bittikten 10 gün sonra birer gün arayla ilişkiye gir dedi o 14 gün kuralı herkes için geçerli değildir herkesin vücut yapısı yumurtlama zamanı bir değil ve ben geçen ay adetim 1 ay gecikti abartısız tam 1 ay sonra afet oldum normal adet arasını saymıyorum onun haricinde toplam 54 gün mü ne gecikmisti

Evet hu doğru bak bende 14.günü beklemiyorum canım

Ben o zaman gittim hastaneye hatta burada hep paylaştım gecikti diye olmama gereken günden 1 ay geciktim doktora gittim yumurtalık testi verdim sağlam çıktı bebek istiyoruz diye başta konusmustum baktı aikinti yok yumurtaliklarina da kist falan yok dedi adetim bitti 10 gün sonra başlar biz ben o ara hem tiroid ilacı kullandım biraz rahatsızım hem de folik asidi kullandim

E bu olmuş silik demek gebelik demek değil miDarısı başımıza
Hayatım geçen ay olmam gereken günden bir ay gev oldum eşim araştırmış zemin hazirliyomus bebek dedi 2 gün önce öğrendim yarın da adet günüm sadece kasıklarım griyo dünden beri vardır zaten ya test kolay kolay yanılmaz aynı testi yapıyorum hep inşallah darısı sizin de başınıza olsun 8 ayık evliyim çevremdeki herkes çok erken ddha durun çocuk iic. Bu kadar acele etmeyin diyo babamla 2.annem annemle babam Ağrı'da 2.annem acele etmeyin kudurdunuzmj çocuk yapıp erkenden napacaniz diyo çevrenizde varmibozyle hamile olduğunu söylemeye çekindiğiniz moralimi bozacakalr dediğiniz küçük amcamın eşi de diyo daha erken diye

Ben evliliğimin ilk yılında yüksekovada görev yapıyordum ordaki hastane imkanlarımdan dolayı ilaçla ben korundum ve öyle pişmanım ki şu an deli gibi istiyorum 2 yıllık oldu evliliğimiz ama olmuyor yani bu sipariş üzerine gelen bir varlık değil sakın bunca baskıdan dolayı eğer varsa içerideki miniği olumsuz etkileme. Geleceği nasibi varsa bırak olsun siz istediğinizde hemen olacak mı sanki? Sonrası daha psikolojik ve fizyolojik açıdan yorucu inan bana. İsteniyorsa uğraşılır tabi ama bu her şeyi etkiliyor sizin ruh halinizi hatta evliliğinizi. O sizin bebeğiniz olacak eğer manevi açıdan kendinizi hazır hissediyorsanız korkma bırak gelsin sorumluluk al maddi açıdan inşallah zaten rızkıyla gelecektir

Haklısın gelen rizkiyla geliyo zaten bende cevabımı vermiyorum biz istiyoruz diye ama malum milletin ağzı torba değil buzemiyosun konuşup duruyolar biz çok istedik bu miniği gelir inşallah bı an önce sağlıkla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…