Gebelik testi yardım !!

cnm

İnşallah hrşey bu sefer güzel olur canm Allah izin verdikçe olur inş.. Ben ilk ay tecrübe olur diye öyle denedm ama tuttu yarın gitcem canm doktorumda düşükten sonra farkettiğin anda gel demişti..

İnşallah hrşey bu sefer güzel olur canm Allah izin verdikçe olur inş.. Ben ilk ay tecrübe olur diye öyle denedm ama tuttu yarın gitcem canm doktorumda düşükten sonra farkettiğin anda gel demişti..
mutlaka git canım tabiki ilaç veriri belki.folik asite basla simdiden doktoruna söyle gülüm, ben ögrenir ögrenmez basladım folik plus içiyorum.bide kötü sey düsünme hamişliğinin mutlulugunu yasa minişin seninle

Hanımlar merhaba: sanırım benim biraz yardıma, biraz da akla ihtiyacım var. Şimdi ben en son 21 Temmuzda adet gördüm. Ağustosun 18. inde görmem gerekiyordu. Bugün ayın 28'i .Hayatım boyunca adetlerim hep düzenliydi taki bu aya kadar. bugün adet günüm geçeli 10. gün. Kafamın karıştığı nokta pazartesi günü geçikmenin 7. günü evde gebelik testi yaptım negatif çıktı, aynı gün kan testi de yaptırdım oda negatif çıktı ve 10. gün ben hala adet görmedim. doktora gitmeye de korkuyorum.

aynen canım bende sırf ilaç versin diye yarın gitmek istiyorum aslında haftayı beklicektim ama riske atmakta olmaz artık biliyorum varlığını çnkü..canm Allah nasip ederse herşey olur inşallah dua ediyorum bol bol hem kendim için hem olmayanlara..

Allahımmmmmmm... bi anda dedim bu ben miyim :) canım her şeyimiz aynı ama benim nisan ve haziran da gecikmelerim oldu onun dısında hiç şaşmazdı ben de 7.gün test yaptım negatif ama ama ama kan testi yapmaya cesaretim yok o da negatifse diye ki hiç bir belirtim yooookkkkk ve ben de halaaaaaaa adet olmadım ve doktora gitmeye de korkuyorum sen gibi ee ne yapcaz bizzzzzz ???

Canımmm hayırlı olsunnn rabbim hayrlca kucagına almayı nasip etsin dikkat et kendineee

canım bebeğin hayırlı olsun gözün aydn allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin bende 2 ay ovulasyon testi kullandm ama olmadı sen hangi ovulasyn testini kullandn ben gittigdrdm almştm

Bugün 10. gün pazartesiye kadar beklemek istiyorum, bekleyeceğim 14. gün olacak. (biraz zor olacak biliyorum beklemek) ben hiç bebek düşünmezsen böyle bir şey olunca fazlaca heyecan yaptım nedense. Test sonuçları da negatif çıkınca tekrar dr. gitmeye cesaretim yok. İnternette araştırtığıma göre geç döllenme diye bir şey var eğer böyle olduysa testlerde çıkmama gibi bir olasılıkta varmış. İçim daralıyor, canım hiçbir şey yapmak istemiyor.

canım bebeğin hayırlı olsun gözün aydn allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin bende 2 ay ovulasyon testi kullandm ama olmadı sen hangi ovulasyn testini kullandn ben gittigdrdm almştm
Canm teşekkür edermm darısı isteyenlere inşş... OVULA Markalı ovulasyon testini kullandm canm bende gitti g ....dan alıp

Canm teşekkür edermm darısı isteyenlere inşş... OVULA Markalı ovulasyon testini kullandm canm bende gitti g ....dan alıp
canım bende ovula markalı olanı kullandım digerlerinide kullandım ama ovulada pozitifi yakaladım.git tabi canım ilaçlarını iç.bastan önlem almak en güzeli.hamişlğinin tadını cıkar.9 ay saglıklı güzel bir hamişlik gecir insallah.saglıkla kucagımıza alalım yavrularımızı.Allah tüm isteyenlere nasip etsin amin

Cehaletime verin gencler ovulasyon testi nedir nerden alinir

yeni geldim doktordan beta hcg 202 canm inşallah ALLAH'ın izniyle sağlıklı hayırlı evlatlarımız olur haftaya tekrar gitcem şmdi çok küçük 2 buçk haftalık fln inş haftaya görcem miniğimi..Allah'ım yardımcımız olsun..

Cehaletime verin gencler ovulasyon testi nedir nerden alinir

Canım bu test eczanelerde ve internette satılıyor görünüş olarak hcg(hamilelik)testiyle aynı.internette çok ucuza bulduğum için hiç eczaneden almamıştım.ovulasyon testini adetin bittikten yaklaşık3,5 gün sonra hergün birini kullanmak kaydıyla yapıyorsun yumurtlama gününü tespit edebilmek için.çift çizgi aynı koyulukta çıkınca yumurtlama günün yani gebe kalma günün gelmiş oluyor,yaklaşık olarak adetin 28 gün ise yumurtlama günün 12-16.günler arası gibi birgüne tekabul ediyor.tam gününü bu testle belirleyebiliyorsun aynı zamanda hcg hormonuna benzer bir özellik gösterdiğinden eğer hamilelik varsa da test AYNI KOYULUKTA çift çizgi gösteriyor.yani bir nevi gebeliği erkenden öğrenmiş oluyorsun.internetten daha detaylı bilgi edinebilirsin canım:)

Hayırlı olsun, yazdığınızı okuyunca ağlayasım geldi.Allah analı babalı sağlıklı büyütsün inşallah. Darısı isteyenlerin başına hayırlısıyla inşallah..
Bugün rüyamda 18 günlük hamile olduğumu ve beta htc nin 28,2 olduğunu gördüm. paronoya yapmaya başladım sanırım iyice,çok sabırsızım en son adetim 11 ağustosta oldu. acaba bir de bu testi alıp denesem mi yoksa daha erken mi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…