Gebelik testi yardım !!

Cok tesekkurler canim. Vallahi hic duymadiklarimi duyuyorum ve cok mutlu oluyorum

daha erken gibi ama benim 5 gün önce fortestte çıkmıştı 4 gün önce prediktor denedim onda çıkmayınca üzüldüm sonra denemiycem dedim ama son gün baktım hamileyimmmm. göğüs ucu hasaslaştı mı? benim iştahım artmamıştı da, göğsüm sızlamaya başlamıştı ara ara.

iki gündür kasık ağrılarım arttı birde dün ve bugün mide bulantısıyla uyandım. Göğüslerim ucunda sızlama değilde hassasiyet var biraz ama çok değil. Karnımın üzerine yatamıyorum sanki midem böbreğim her yer ağrıyor gibi. Birde iki üç gündür aşırı duygusallık var.

teşekkrler canm artk uykularm kaçıyo morelm çok kötü allahm isteyen herkese versn
Canm hamile kalmak ayrı dert kaldıktan sonrası ayrı dert.. Bak öğrendiğimde çok sevindm ama 3gündr kanamam var cuma günü doktora gidene kdr ömrümden ömür gidecek..

Canm hamile kalmak ayrı dert kaldıktan sonrası ayrı dert.. Bak öğrendiğimde çok sevindm ama 3gündr kanamam var cuma günü doktora gidene kdr ömrümden ömür gidecek..
Dimi canım dogrudur ins. Önemli birşey degildr allh kucağına alnayi nasip etsn hayrlisyla

arkadaşlar merhaba,
ben düzensiz adet görüyorum dolayısıyla adetimin gecikmesi benim için bir hamilelik belirtisi değil. benim merak ettiğim evde yaptığımız hamilelik testleri kaç günlük gebelikte doğru sonuc verir. mesela 2 haftalık bir gebeliği gösterir mi?

Hayir

peki ne kadar süre beklemem gerekir?
Bnce adetin gecmesini bekle niye diye sorucaksin bn de senin gibi erken yapmak istedim negatif ckmisti bosu bosuna kendimi uzmustum regl tarihini bekle duzensiz olsa bile hamile oldugunu biyerden sonra anlarsin kan testiyle belki sonuc alabilirsin beta hcg ile

işte regl tarihim belli olmuyo ben de umutlanıp test yapıyorum sonuç negatif çıkıyo teşekkür ederim dediğin gibi biraz daha bekleyip kan testi yaptırsam daha iyi olacak sanırım :)

işte regl taripsikolojinlmuyo ben de umutlanıp test yapıyorum sonuç negatif çıkıyo teşekkür ederim dediğin gibi biraz daha bekleyip kan testi yaptırsam daha iyi olacak sanırım :)
Hic olmadi iki ay gecer ustunden habire umutlanip test yaptrman psikolojine zarar

Ben zaten sabahta yaparm ama sabırsızlıktan şimdide yapmak istyrm adetlerim düzenli 28-29 günde bir olurum

Canım sen sanırım hamilesin banada yardımcı olurmusun ovulasyon testine başladım bende 28-29 günde bir oluyorum
27 ağustosta adet oldum
6,7,8 eylüle başladım ovulasyon testini yapmaya ilki silik sonralara doğru koyu olmaya başladı
Sırasıyla yükledim bakarsan sevinirim
ilişkiden sonra yastık koyuyorlar belemi kalcayamı
birde ne kadar süre yatmak lazım

Eklentiler

• image.jpg
    28,6 KB · Görüntüleme: 123
  • image.jpg
    23,1 KB · Görüntüleme: 139
  • image.jpg
    26,3 KB · Görüntüleme: 117
Merhaba canm aynen en sonki testin pozitif bugün yaptın sanırm onu ? Şayet bugün yaptıysan bugünü çarşamba ve cuma gününüde değerlendir kalçanın altına koy en az 15 dk uzan yarım saat yeterli gelir canm hayırlısı hakkında inş en kısa zamanda hayırlı haberi alırsın

Şimdi geçmişi tek tek okudum kan sonucun çok güzel yükselmiş şimdide kanamam var yazmışsın inşallah herşey yolundadır

Evet cnm koyu olanı bugün yaptım
Sağolasın cnm yardımcı oldun bana allah razı olsun
Daha önceden bebişini kaybetmişsin çoook üzüldüm bende daha yeni düşük yaptım 8 haftalıkken kaybettim allahım kimseye yaşatmasın böyle bi acı

Şimdi geçmişi tek tek okudum kan sonucun çok güzel yükselmiş şimdide kanamam var yazmışsın inşallah herşey yolundadır
Hiçbşy bilmyrm cnm bebek görünüyor ama kalp atışını duymadan emin olamıcam başıma geldiği için daha önce bugn doktor 15 gün sonra gel dedi kalp atışı için eğer duyarsam varlığına benmle olduğuna emin olacağım Allah'ın izniyle.. İlkinde 8 haftada kalp atışı olmadığı için aldılar bebeğimi.Allah kimseye yaşatmasın ama hayırlısını diledim hep böyle oldu doğsaydıda sakat doğacaktı dediler..

Çoook özür dilerim tekrar bi sorum olacak "bugün çarşamba ve cuma" değerlendir yazmışsın aradan bi kaç gün geçsinmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…