Gebelik testi yardım !!

Diamonds1907

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2014
306
101
Kızlar ovulasyon testi yaptm pozitif çıktı adetime 3gün var bu akşam idrar testi yapsam çıkarmı sabahımı beklemem gerek ? Yardımcı olurmusunuz günün herhangi bi saatinde yapan varmı ben anca saat 9 gibi evde olup yapabilirim sabahıda beklemek istemiyorum sabırsızlıktan

Aç karına daha iyi olur diolar ama ben akşama doğru yapmıştım.. Yanlız adetim 3 gün gecikmişti
Adetin gecikmeden mi gebelik testi yapmak istiyorsun, benmi anlamadım :/

Ge

Gebelik testi adetiniz gecikmediği sürece pozitif sonuc varsa bile göstermeyebilir,illa yapacaksanız sabah ilk idrarla yapmalısınız.bir diğer konu ise ovulasyon testinde 2 çizginin aynı koyulukta çıkması önemli,silik bir çizgi varsa kendinizi çok kaptırmayın derim.iki çizgide kopkoyu ise şimdiden tebrik ederim büyük ihtimal gebelik var

Evet çift çizgi aynı koyulukta oyüzden sabırsızlanıyorum zaten.ovulasyonlarda gebeliği gösteriyor dediler ve ben pazartesinden beri yapıyorum cumartesi adet olmam gerek ama bugun ovulasyon testi pozitif çıktı silik değil..sabahı beklemek tabiki daha sağlıklı sonuç verir ama gelde beklee ahh ahh. :) akşam evde gebelik testlerim var onları yapiim diyorum adetime 3 gün var ama 5 gün önce bile öğrenen olmuş

öncekiler silik çıkıyordu ama bugünki böyle çıktı ve adetime 3 gün kala bu şekilde çıkması hamilemiyim diye düşündürüyor ..

öncekiler silik çıkıyordu ama bugünki böyle çıktı ve adetime 3 gün kala bu şekilde çıkması hamilemiyim diye düşündürüyor ..

Adetlerin düzenliyse tebriklerrrr hamilesin bence :)
Bende ovulasyon testiyle öğrenmiştim heyecanlı bir süreç :) dayanamıyorsan test yap ama bana kalırsa sabahı bekle sen yine de

İnşallah allah gönlüne göre verir idarda gebelik testlerinde sağlıklı sonuç verebilmesi için adet tarihi beklenmeli diye biliyorum.Birde yarın testi gece yatıp kaltıktan sonra 3-4 saat idrar yapmadan ilk idrarınla yaparsan daha sağlıklı olur.

Gebelik testinde de 2.ci silik çizgii :) yarın ilk işim doktoruma gitmek olacak kızlar.çok şükür Allah'ıma bugünü gösterdii..

Reactions: BBD
Ahh ahh eskilere döndüm, çok heyecanlı:)) Güzel haberlerle gel yarın canım.. Aslında bekleyebilsen 1 hafta bekle öyle kan ver diyeceğim ama dinlemeyeceksin:)) Kanda pozitif çıksa bile şu an çok düşük çıkar ve doktorun biraz daha bekleyip testi tekrarlamanı isteyecektir..

benimde ilk ovulasyon testinde cıkmıstı bu sekilde süphelenip gebelik testi yapmıstım pozitifti.öyle güzel bir duyguki Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin.hayırlı olsun canım saglıkla kucagına al insallah.hamişssin gözün aydın

bu cümlelerin benim için kurulduğuna inanamıyorum şuan ama Allah'ım nasip eder inşallah azönce gebelik testi yaptım yine silik 2.ci çizgi..yani hamileyim sanırım :) şükürler olsun Allah herkese nasip etsin inşallah.Ama ovulasyon testini kullandım bu ay ilk defa ve ilk denemede işe yarayacağını tahmin etmiyordum açıkçası kısmetimizde varmış demek.şuan tek düşüncem bebeğimin sağlıklı büyümesi çünkü ilk hamileliğimde 8 haftalıkken kalp atışı duyulmadı öldüğünü söylediler kürtaj yaptılar.İnşallah bu defa aynı şeyleri yaşatmaz Allah'ım yardım eder bana inşallah..

Bu sefer saglikla huzurla mutlulukla alirsn bebegini kucagina insallah, hayrli olsun Darisi tum isteyenlerun basina

aminnn..inşallah sağlıklı hayırlı evlatlarımızı kucağımıza alırız inşş..ben şmdi doktora gitmeye çekiniyorum adet günüm geçsin öyle gideyim çünkü nasılsa değerim düşük çıkacak bu aralar çnkü bebişim olsa olsa 2 haftalık sayılır şuan yumurtlama günüm 15iydi ogün hamile kalmşm demek

kızlar inanırmısınız dün gece yaptığım gebelik testi bu sabah yaptığımdan daha koyuydu :)

canım hayırlı olsun güzel düsün güzel olsun doktoruna git canım bir degerine baktır bence bende ögrenir ögrenmez gittim takip edilsin degerin artıyormu diye.hayırlı olsun bende ovulasyon testiyle hamiş kaldım.hayırlı ugurlu olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…