Gebelik testi yapsam mı

Ay canim benm bende hep ayni seyleri yasadim ama ilk idrarinla yap damlattin gibi bak koyulasma olana kadar takip et
Erken gebelik testi yaptım çıkmadı maalesef hayal kırıklığı

Eklentiler

• IMG_0600.jpeg
    IMG_0600.jpeg
    102,1 KB · Görüntüleme: 48
Burda yarım saat sonra çıkıp hamile olduğunu öğrenenler bile oldu bence umudunu yitirme 2 gün sonra tekrar dene bide normal testler daha iyi diyorlar için rahat etsin istiyorsan birtane de normal test yap
Eşimle konuşayım kabul ederse yarın kan vereyim diyorum gerçekten bu silik çizgiler aşırı bunaltıcı oluyor

Emin ol bence benimde öyle sadece kuruma çizgisini silik çizgi sanıyoruz 😂😂 rabbim en kısa zamanla sana d abana da isteyen herkese de hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin
Benim kuruma bile olmadı hatta çöpe atmam sürekli kontrel ederim hiç olmaz teste bir dünya para veriyorum rutin oldu sürekli yaparım😁bu ay olmazsa akışına bırakicam rabbim verecegi zamanı bilir zorlamayalim

Benim kuruma bile olmadı hatta çöpe atmam sürekli kontrel ederim hiç olmaz teste bir dünya para veriyorum rutin oldu sürekli yaparım😁bu ay olmazsa akışına bırakicam rabbim verecegi zamanı bilir zorlamayalim
Ya benim geçen ay reglime 7 gün varken bariz 2.çizgiyi gördüm sonra hooop regl oldum o yüzden bu testler gerçekten para tuzağı 😂

Ben o ikinci attıgında da silik bir çizgi gördüm predictor marka alıp yapsan bir tane garanti olur o marka çok güvenilir kuruma çıkartmıyor
Yaptım bir test daha net çıktı yarın kan vermeye gideceğim

Eklentiler

• IMG_0621.jpeg
    IMG_0621.jpeg
    86 KB · Görüntüleme: 39
X