Gebelik testi sorunlari

İki gündür erken gebelik testi yapıyorum böyle çıkıyor kan tahlili yaptırsam çıkar mi sizce
Erken gebelik testleri daha hassas testler olduğu için yani daha düşük değerleri tespit ettikleri için kan verseniz bile değeriniz düşük çıkacaktır, ama ben sizin yerinizde olsam kan verir ve 2 günde bi artış oluyor mu olmuyor öu kontrol ederdim ona göre bi doktora gidersiniz sonrasında da en azından

Erken gebelik testleri daha hassas testler olduğu için yani daha düşük değerleri tespit ettikleri için kan verseniz bile değeriniz düşük çıkacaktır, ama ben sizin yerinizde olsam kan verir ve 2 günde bi artış oluyor mu olmuyor öu kontrol ederdim ona göre bi doktora gidersiniz sonrasında da en azından
Sabah bi kan tahlili yaptırıcam. Normal test yaptım onda daha belirgin çıktı bu normal testide cuma günü yapmıştım
A35921D8-1BCF-4614-A209-84B16043C3C8.jpeg

Burda tek soru soran ben değilim binlerce insan soruyor ben anlamadım ndn dert oluyor sormam normal birşey
Yalniz kutunun arkasinda bile yazıyor çift çizgi pozitif demektir. Hadi onu geçtim filmlerden çevremizden çoluk çocuk bile bunu biliyor insanların burada bu çizgiyi görmek için can attığını bile bile 50 kere aynı soruyu sormak igrelti ediyor insanı lütfen daha dikkatli olalım.

Kızlar öncelikle merhabaaaa benim bir sorum olacaktı sizlere 🙏🏻
Ben tedavi görüyorum çatlatma iğnesi oldum 2 aralıkta bugün 15.ci günüm 12.ci günümden beri erken gebelik testi yapıyorum gözle bile zor görüyorum anca ışık altında görebiliyorum yani olmasa çıkmaz diye düşünüyorum ama sizin de fikrinizi merak ettiğim için sizlere de sormak istedim 🙏🏻🙏🏻

Kızlar öncelikle merhabaaaa benim bir sorum olacaktı sizlere 🙏🏻
Ben tedavi görüyorum çatlatma iğnesi oldum 2 aralıkta bugün 15.ci günüm 12.ci günümden beri erken gebelik testi yapıyorum gözle bile zor görüyorum anca ışık altında görebiliyorum yani olmasa çıkmaz diye düşünüyorum ama sizin de fikrinizi merak ettiğim için sizlere de sormak istedim 🙏🏻🙏🏻
Canım benim öncelikle varsa eğer bebiş hayırlı olsun tebrik ederim 🙏 ilk 14 gün yapılan testler yalancı pozitif verebiliyor. Yapılan ignede hamilelik hormonuda mevcut oluyormuş. 15.ci günden sonra ki testlerini dikkate al..hatta bekleyebiliyorsan 20 yi bile bekle 😂 bende çatlatma iğnesi olmuştum temmuz ayında ordan biliyorum, pozitif çıkmıştı ama gebelik yoktu

Kızlar çatlatma iğnesinden 14.cü gün test yaptım erken gebelik birşey çıkmadı bugün çatlatma iğnesinin 18.ci günü henüz adet olmadım 2 gündür göğüslerim acıyor sıcaklık olarak artmış durumda negatif görücem diye test yapmaktan çekiniyorum

Arkadaslar ikinci çizgi silik çıktı sizce gebelik varmi heycanlandim hayalet çizgiden daha belirgin

Eklentiler

• 20221231_131153.jpg
    20221231_131153.jpg
    123,2 KB · Görüntüleme: 47
Arkadaşlar selam uzun zamandır takip ediyorum yeni üye oldum bende pko var klomenle takip yapıldı bu ay regliye 5 gün var bu sabah test yaptım bakar mısınız sizde ben hayali çizgi mi görüyorum artık:)

Eklentiler

• 390273D0-5357-4867-9CC4-A8D16DA4DF8D.jpeg
    390273D0-5357-4867-9CC4-A8D16DA4DF8D.jpeg
    78 KB · Görüntüleme: 41
  • 87DCA13C-BAD8-46BB-AA79-0540E3EB5F88.jpeg
    87DCA13C-BAD8-46BB-AA79-0540E3EB5F88.jpeg
    89,5 KB · Görüntüleme: 43
Arkadaşlar selam uzun zamandır takip ediyorum yeni üye oldum bende pko var klomenle takip yapıldı bu ay regliye 5 gün var bu sabah test yaptım bakar mısınız sizde ben hayali çizgi mi görüyorum artık:)
İki gün sonra tekrarla benimde boyleydi daha sonra biraz daha netleşti.. Bende tup bebek yaptırdım transferin 7. Günü salı günü kan testi günüm.. 🙋‍♀️ Rabbım kimsenin kucağını boş birakmasin

X