Gebelik testi sorunlari

Benim de 3 gün var adetime acaba erken gebelik testi yapsam mı yapmasam mı? Bi kaç belirtim vardı ama şu an sanki yok gibi anlayamıyorum tam olarak. Böyle belirtiler gidip gelebilir mi acaba 😂

Merhaba kızlar bugün itibari ile düşük yaptım akşam kanamam oldu ve soluğu hastanede aldık değerlerim düşmüştü doktor düşük yapiyorsun biz buna kimyasal gebelik diyoruz dedi dünyam başıma yıkıldı akşamdan beri kendimi toparlayamadim perperisanim

Merhaba kızlar bugün itibari ile düşük yaptım akşam kanamam oldu ve soluğu hastanede aldık değerlerim düşmüştü doktor düşük yapiyorsun biz buna kimyasal gebelik diyoruz dedi dünyam başıma yıkıldı akşamdan beri kendimi toparlayamadim perperisanim
Geçmiş olsun. Kendinizi üzmeyin lütfen, sağlıksız gebelikleri beden kendi sonlandırır bazen bu şekilde. Rabbim sağlıklı gebelik nasip etsin inşallah.

Hayırlısı olsun inşallah ama bak en azından gebe kalabiliyorsun buna şükür 🌺

Yaa üzülme kimyasal gebelik demek sağlıksız döllenme demek. Vücudun sağlıksız bulduğu için adetle atıcak. En azından hamile kalabiliyorsun bak çok şükür 🙏🏼 Bir daha denersin Rabbim en sağlıklısını nasip etsin inşaAllah sana ve bize ♥️ Üzülme ♥️ Ya da üzül böyle demek çok saçma biliyorum ama daha iyisinin nasip olacağına inanarak üzül ♥️

Kızlar regl günüm altı gün geçti aradan olmadım test yaptım ama pek fazla anlamadım sonucu tam olarak ne acaba yardımcı olur musunuz

Eklentiler

• IMG_20221202_144510.jpg
    IMG_20221202_144510.jpg
    67,7 KB · Görüntüleme: 337
Kızlar ben adetim gecikmeden önce test yapmıştım çok silik çıkmıştı aradan altı gün sonra fln tekrardan test yaptım sonucu bu şekilde çıktı ama anlamadım yardımcı olur musunuz

Eklentiler

• IMG_20221204_073725.jpg
    IMG_20221204_073725.jpg
    120,1 KB · Görüntüleme: 304
Merhaba kızlar. Yeni kaydoldum ama sürekli takipteyim Bilen biri bana yardım etsin nolur yoksa cildircam valla. Öncelikle adetim 22 sinde olması gerekiyordu ama olmadım. Dünden önceki akşam gebelik testi aldım kaset olanlardan 2 dakika bekledim yok diye çöpe attım sabah baktığımda ikinci çizgi belirmişti ama bekleme cizgisidir belki dedim ve sabah yine ilk idrarimla test yaptım belli belirsiz silik ikinci çizgiyi gördüm daha sonra içim yine rahat etmedi erken gebelik testi yaptım ondada yine silik ikinci çizgi gördüm sonra bu akşam tekrar kaset test yaptım onda yine belli belirsiz ikinci çizgiyi gördüm bu akşam kan vericem ama kafam çorba oldu benim gibi olan varmı Allah rızası için biri beni bilgilendirsin ekte sadece erken gebelik testimin ve akşamdan kalan ve sabah yaptığım kaseet testlerin resmi var bu akşamki yok bakın bakalım siz ne diceksini
Merhaba kızlar. Yeni kaydoldum ama sürekli takipteyim Bilen biri bana yardım etsin nolur yoksa cildircam valla. Öncelikle adetim 22 sinde olması gerekiyordu ama olmadım. Dünden önceki akşam gebelik testi aldım kaset olanlardan 2 dakika bekledim yok diye çöpe attım sabah baktığımda ikinci çizgi belirmişti ama bekleme cizgisidir belki dedim ve sabah yine ilk idrarimla test yaptım belli belirsiz silik ikinci çizgiyi gördüm daha sonra içim yine rahat etmedi erken gebelik testi yaptım ondada yine silik ikinci çizgi gördüm sonra bu akşam tekrar kaset test yaptım onda yine belli belirsiz ikinci çizgiyi gördüm bu akşam kan vericem ama kafam çorba oldu benim gibi olan varmı Allah rızası için biri beni bilgilendirsin ekte sadece erken gebelik testimin ve akşamdan kalan ve sabah yaptığım kaseet testlerin resmi var bu akşamki yok bakın bakalım siz ne diceksiniz

Merhaba kızlar. Yeni kaydoldum ama sürekli takipteyim Bilen biri bana yardım etsin nolur yoksa cildircam valla. Öncelikle adetim 22 sinde olması gerekiyordu ama olmadım. Dünden önceki akşam gebelik testi aldım kaset olanlardan 2 dakika bekledim yok diye çöpe attım sabah baktığımda ikinci çizgi belirmişti ama bekleme cizgisidir belki dedim ve sabah yine ilk idrarimla test yaptım belli belirsiz silik ikinci çizgiyi gördüm daha sonra içim yine rahat etmedi erken gebelik testi yaptım ondada yine silik ikinci çizgi gördüm sonra bu akşam tekrar kaset test yaptım onda yine belli belirsiz ikinci çizgiyi gördüm bu akşam kan vericem ama kafam çorba oldu benim gibi olan varmı Allah rızası için biri beni bilgilendirsin ekte sadece erken gebelik testimin ve akşamdan kalan ve sabah yaptığım kaseet testlerin resmi var bu akşamki yok bakın bakalım siz ne diceksiniz
Offf benimde adetim 16 Kasımdı ama ilk günümde kanama oldu fakat hemen günün yarısında kesildi beş gün hep çok az koyu kahve lekeler geldi şüphelendim biraz bekledim 23 kasımda test yaptım evde ve hep silik çizgi çıktı bugüne kadar sizce hamilelik var mıdır 😏 yarın kan vermeyi düşünüyorum artık

X