Gebelik testi silik çizgi

14mayis

Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2023
8
5
23
Merhaba hanımlar. Pazar günü sabah ilk idrarla test yaptım sarı ışık olduğu için net göremedim biraz süre geçtiğinde baktım ve çok hafif bir silik çizgi gördüm sizce gebelik var mıdır? Yardımcı olur musunuz lütfen
16890814285211757321235429610148.jpg
16890814580113592067528746519791.jpg

Merhaba silik çizgi ne kadar süre sonra çıktı
Testi yaptım aradan sanırsam 4-5 dakika sonra baktığımda tek çizgiydi. Dediğim gibi sarı ışık olduğu için görmemiş olabilirim. Komodin üstüne koydum dışarı çıkmak için hazırlanırken tekrar baktım silik çizgi vardı tahminimce arada 1 saat oynadı sanırsam. Emin olamadım hiçbir şekilde 🙄

Testi yaptım aradan sanırsam 4-5 dakika sonra baktığımda tek çizgiydi. Dediğim gibi sarı ışık olduğu için görmemiş olabilirim. Komodin üstüne koydum dışarı çıkmak için hazırlanırken tekrar baktım silik çizgi vardı tahminimce arada 1 saat oynadı sanırsam. Emin olamadım hiçbir şekilde 🙄
10.dakikadan sonrasını önemsemeyin diyorlar ama bilemedim🤔 bir başka test daha yap istersen emin olmak için

10.dakikadan sonrasını önemsemeyin diyorlar ama bilemedim🤔 bir başka test daha yap istersen emin olmak için
Aynen canım bekleyeceğim bakalım biraz testi yaptığımda regl dönemime 4 gün vardı. Daha önce böyle durum yaşadım şimdi biraz daha bekleyip tekrar test yapacağım

Aynen canım bekleyeceğim bakalım biraz testi yaptığımda regl dönemime 4 gün vardı. Daha önce böyle durum yaşadım şimdi biraz daha bekleyip tekrar test yapacağım
Adetin gecikti mi canım

Bugün olmam gerekiyor diye gösteriyor uygulamada kuzum ama daha olmadı bel ağrım var ve normal adet döneminde olduğu gibi göğüs hassasiyeti var
4 gün kadar gecikmeni bekle istersen canım yumurtlamayı takip ettin mi

X