Gebelik testi silik çift çizgi

esoli07

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2024
13
5
26
IMG_0018.jpeg
Gebelik testi silik çift çizgi çıktı geçen ayda aynı şeyi oldu umutlanmak istemedim ama bu sefer hızlı bir sürede belirdi çizgi sizce var mıdır hamilelik durumu🥹

ben bu testlere güvenmiyorum. benim reglken yaptığım testte bile aynı çizgiyi çıkarıyordu. eczane testlerinden neffreeett 😂 bence gecikme varsa kan verin

Merhabalar, regl dönemime 4 gün var. Benim de prodictor ile yaptığım son test de ikinci cizgi silik çıktı. Sadece gögüslerimde ağrı ve sık idrara çıkmalarım başladı. Ne bulantı ne kusma hiç birşey hissetmiyorum. Acaba mı diyorum ? Sizce 🤔

Eklentiler

• IMG_6919.jpeg
    IMG_6919.jpeg
    68,2 KB · Görüntüleme: 154
ben hassas diye predictor kullandım ama koca bir hayal kırıklığı oldu. İlk 2 dk içinde silik çizgi çıktı. Şok oldum. Kan verdim. Ama ıııh. Negafif.🥲

Eklentiler

• IMG_1823.jpeg
    IMG_1823.jpeg
    89,7 KB · Görüntüleme: 115
  • IMG_1832.jpeg
    IMG_1832.jpeg
    75,1 KB · Görüntüleme: 94
Âmin inşallah çok teşekkür ederim 🙏🥰 Sürekli test yapmaktan artık psikolojikman etkileniyorum olur ya da olmaz bir daha test yapmayacağım zaten🙄
Ay sizi çok iyi anlıyorum. Bana kalsa hergün yapardım. Ama bir süre sonra bayıyor.😂 En en iyisi kan. Ben eeeeen güvenilir predictorde bile yanıldım. Sizin inşallah çıkar.🙏🏻

Ay sizi çok iyi anlıyorum. Bana kalsa hergün yapardım. Ama bir süre sonra bayıyor.😂 En en iyisi kan. Ben eeeeen güvenilir predictorde bile yanıldım. Sizin inşallah çıkar.🙏🏻
Nasip inşallah🙏🙏 var mı yok mu süreci gerçekten daha çok yıpratıyor bir de ben de tam gebelik belirtileri de yok sadece birkaç belirti var ama testlerde çıkan silik çizgiler yüzünden hala acaba mı diyorum işte😏

Maalesef ki kan sonucum da yarın öğlen sonu çıkacakmış o kadar sabredebilir miyim bilmiyorum😂
Nasip inşallah🙏🙏 var mı yok mu süreci gerçekten daha çok yıpratıyor bir de ben de tam gebelik belirtileri de yok sadece birkaç belirti var ama testlerde çıkan silik çizgiler yüzünden hala acaba mı diyorum işte😏
Ay beklemek çok zor. Ben medicalde yaptırdım ve 2.5 saatte çıktı. Sizin bekleme süreniz çokmuş.
Ne kadar süredir deniyorsunuz?🥰

X