Gebelik testi ne zaman belli olur?

çok geçmiş olsun abla iyisindir umarım ayırca günün geçtiyse yap bi testde bize söle merak ettim ya hadddiii

kan testinde çıkar aslında olsa ama bi doktora git ultrasondan baksınlar olmadı hayırlısı inş senin için

kızlar maalesef adet oldum sevinsemmi dedigim ne bilıyormusunuz kistim vardı adetle gider demisti dr 2.adetim 4 ay sonra.bakalım adet bitince dr a gidicem kıst ne oldu diye duruyorsa ameliyat. ümit ettim çünkü hamilelige engel degil demistı allah büyük diyorum bende var bildigi 4ay neden adet gelmemıs bilseniz. beyin kendini hamile zannediyor dedi neden dedim baksana östrojen normalde 50 60 olur sende 664 dedi.buyaz 3 arkadsım dogurdu hastanede kuvözde hep ben baktım pespese ne bilsin dr bunları. kendimi kaptırdıgımı

kızlar canınızı sıkmadım umarım öyle döküldüm iste genede isyan etmiyorum benim bir yavrum var allah olmayanlara versin hadi kızlar güzel dualarımızı eksik etmeyelim kimseden

slm canımm ne demek baş ağrısı yok öle bişi üzüsldüm ya amin rabbim herkese versin bebiş bizlerde inş aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

canım gerçekten şimdi gördüm msj geç geliyor tontişim iyimisin ben bu aksam iyiyim dün gece kabus gibiydi ama kocamda moral 000

neden eşin neden üzgünkü istiyomuydu çoçuk ya üzüldüm bak şimdi amn sei iyi ol bari iyi sayılırım abla

söyleyemiyor ama galiba erkek bebek sendromu durum vahim benden beter sanki onun kanaması var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…