Gebelik testi ne zaman belli olur?

özlem hayırlı olsun çok sevindim allah bizlerede nasip etsin adetim bugün bitti 20 yada 21 günde bi oluyorum adet hesaplarsan çok sevbinirim belki bendede işe yarar

canim cok sagol adetin 20 gunde oluyorsa 20-14=6 oluyor yani adetin bas;adiktan 6 gun sonra basliyorsun 11. gune kadar gun asiri iliskiye giriyorsun tabiki daha once ve daha sonrada yaparsan garanti olur senin icin hayirlisi olsun

melissa cim ayin kacinda adte basladi bunu bildidrirmisin bana
senin icin suanda ovulasyonla ilgili bi arastirma yapiyorum
yumurtlama nezaman basladigini belki soyleyebilirim 20 gunde
adet gordugune eminsin degilmi birde son adetinin ilk gununu
yazarsan sevinirim

ocak 6 sında oldum canım dün bittim işte ya şubat 1 gibi adet olmam lazım ilgin için teşekürederim çok saol cvpını bekliyorum dün bi arkadaş adet bittikten sonra 12 gün çıkar dedi bana sonra ytumurtlama zamnımmıs oda ayın 24 üne denk geliyo iyice kafam karıştı benim yaaa

pardon cnm ya gormedim

doktora adetten snra gidicem tatlim ya daha var yani
ee sen nasilsin bakim

cnm adetin 28 gun cekerse evet 12. gunuyumurtlama oluyo
ama seninki 20 gunde bir oldugu icin 6. gunu yumurluyosun
anlatabildimmi

yani bunuda son adetinin ilk gununden itibaren hesapliyorsun
sen 6 da oldun yani senin bugun yarin yumurtlama basliyor canim b
bu aralar calismalara basla istersen 1 hafta boyunca iki gunde bir
iliskiye girin bu seferlik boyle dene ama iliskiye girerken bebegi unut
zevkine yap herseyi basarilar

ilk evet canim 4 sene sonra zorla olan bebisim
allahim bu mutlulugu yasatti birde sag salim kucagima
almanin mutlulugunuda yasatir insallah

insallah cnm insallah bende 2 dusuk yaptim allah dusmanimin basina vermesin cok aci bi durum

bende 1 dusuk yaptim iki sene once onun ustune daha olmadi
ve tam tup bebek icin hastaneye gittigimiz gun test yaptim
ve o iki cizgiyi goerdum dunyalar benim oldu

yani bunuda son adetinin ilk gununden itibaren hesapliyorsun
sen 6 da oldun yani senin bugun yarin yumurtlama basliyor canim b
bu aralar calismalara basla istersen 1 hafta boyunca iki gunde bir
iliskiye girin bu seferlik boyle dene ama iliskiye girerken bebegi unut
zevkine yap herseyi basarilar

teşekkürederim canım detaylı açılamamn için çok saol ya adetim biteli 2 gün oluyo ymutrtlamam dönmeim demi şimsdi

merhabalar benimde adetim 7 gün geçti 4. gün kan testi yaptırdım negatif çıkmıştı.hala da adet olmadım eczaneden bir test alıp yapsammı bugün? yoksas kan testinde yok çıktı ümidi kesmelimiyim. Belirtilerimde şöyle miğde bulantısı hafif kasık ağrısı (bu sabah yaşadım onuda gecikmenin 7. günde) sürekli tuvalete çıkma ishal veuyku hali bişey söyleyin bana nolur deli olucam

ha bide çok akıntım var bugün su gbi gidiyor yardımızınız bekliyorum kızlar lütfen

notalone merhaba kan testi iliskiden 10 gün sonra kesin sonucu verir iltihap gibi bir sorunun var bence vakit kaybetmeden dr git canım

lovelybaby - bebişkom aksam migrenim tuttu hastanede serum takıldı görüsemedik kızlar bu arada adet olmadım heyecanlansammmı heyecanlamasammı aptal gibi oldum artık bebisim sizden ne haber

X