Gebelik testi hakkında yardım :(

M

melissamelissa

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi melissamelissa
Merhaba..5-6 gün kadar geciktim ancak ağrı ve belirtilere rağmen olamadım.bugün evde gebelik testi yaptım ve sonuç pozitif çıktı :KK43: bu durumda sizin yorumunuz nedir yardımcı olurmusunuz.. testte 5dk sonra çıkan sonuç doğru olmuyormu bu arada?

tebrik ederim hamilesin işte 10 dakikadan sonra çıkan sonuçlar geçerli olmuyo genelde inşallah darısı başıma....

Teşekkür ederim ama ben şuan bunu istemiyordum. Yani o teste güvenmelimiyim şu aşamada

cnm o testlerin yanılma şansı yok...
kesinlikle hamilesin...ikinci çizgi açık pembe olsa dahi hamilesin demek .. bende de öle oldu ..

cnm o testlerin yanılma şansı yok...
kesinlikle hamilesin...ikinci çizgi açık pembe olsa dahi hamilesin demek .. bende de öle oldu ..

Bende öyle düşünüyordum ama diğer konularda hep testlerde pozitif çıkıpta kan testinde negatif çıkanlar olmuş o yüzden tekrar sormak istedim

Bende öyle düşünüyordum ama diğer konularda hep testlerde pozitif çıkıpta kan testinde negatif çıkanlar olmuş o yüzden tekrar sormak istedim

canım idrar testleri genelde bhcg değeri 20-25 ve üzerinde pozitif çıkıyor.
kanda 5 üzerine hamile deniliyor.
ama mol gebelik gibi durumlarda gercek gebelik olmasada bhcg yükseliyor diye biliyorum.
en temizi birde kanda baktır sen.

Valla başlığı okudum tebrik için girerken bir baktım istenmeyen bir gebelik sanırım başına geldi..
Yaşını bilmiyorum ama bitanem..Anne olmak için çaba harcıyorum Allahın hediyesine sahip çık Küçüğüm

Elındekının kıymetını bılmelısın canım hayırlı olsunn..:))

hamilesin canım benim 1gün geçmişti 2.çizgi açıkpembeydi ve hamileydim

zaten gebeliğin ilk belirtilerinden biri adet olacak gibi sancılar ağrılar oluyor ama adet olmuyorsun

geçmişler ola canım,hemen doktora git gerçi hemen bebeiğini göremezsin ama

bu arada umarım başın belada değildir

bu arada bebişine kıyma sakın canım ,

bide şu var ilk gebelikte kürtaj çok çok riskli

Benımde 1 gÜn geÇtı??

Test yapmak ıstemıyorum nefret edıyorum Şu testlerden
bır de umudum da yok zaten artık

sen bekarsın değimi sanırım ondan istemiyorsun cnm?...hayırlısı olsun senin için bence kan testide yaptır....

X