gebelik testi günün herhangi bir saati yapilirmi?

melekbal123

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2012
138
3
Kizlarrr miratech gebelik testi aldim illaki sabah yapmak sartmi? Adet oldum 17 sinde.ama.icimde.suphe var? Simdi.yapcam cikarmiii?????? Acil yardimci olacak.biri varmiii?

benim 5 günüm geçti bu sabah kahverengi akıntım geldi devamı gelmedi :KK8: yarına kadar gelmezse sabah yapıcam bende:110: ilk gebeliğimde en az 10 kere test yapmıştım adetim 10 günü geçtikten sonra sabah yaptığım testte çıkmıştı gebeliko_O

benim 5 günüm geçti bu sabah kahverengi akıntım geldi devamı gelmedi :KK8: yarına kadar gelmezse sabah yapıcam bende:110: ilk gebeliğimde en az 10 kere test yapmıştım adetim 10 günü geçtikten sonra sabah yaptığım testte çıkmıştı gebeliko_O

Valla.bende dun oglen yaptim adetim bittikten 10 gun sonra negatif cikti dogrudur dimi??? Cnku adet sonrasi 1 hafta sonrasi farketmiyormus nezmn yapildgi

Canım bence geçikmesini bekle en doğrusu bu şimdiden erken yapıp negatifi görünce moralin bozulmasın inşallah pozitifi görürsün görürüz :)

Kizlarrr miratech gebelik testi aldim illaki sabah yapmak sartmi? Adet oldum 17 sinde.ama.icimde.suphe var? Simdi.yapcam cikarmiii?????? Acil yardimci olacak.biri varmiii?[/Q

Sabah uyanır uyanmaz yapmak daha etkili diyorlar

1 haftadır adet olacakmışım gibi karın ağrısı çekiyorum. dün olmam lazımdı. bu sabah ilk idrarlar yaptım hiç bir şey çıkmadı. şimdilik gelen giden de yok. kırmızı kart görene kadar umut etmeye devam :KK61:

1 haftadır adet olacakmışım gibi karın ağrısı çekiyorum. dün olmam lazımdı. bu sabah ilk idrarlar yaptım hiç bir şey çıkmadı. şimdilik gelen giden de yok. kırmızı kart görene kadar umut etmeye devam :KK61:

İnsallah hamilesdr canm.. Bende adetim.bitikten 10 gun sonra yaptim oglen negatf.heralde olsa cikardi okdr gun sonra degilmi

X