gebelik testi adet kaç gün geçince kesin belli olur

XsevdeX

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2010
147
0
Slm arkadaşlar,sizlere sorum evde yapacağımız gebelik testi adet kaç gün geçince pozitif sonucu kesin verir.....bazen duyuyorum adete yakın zamanda döllenme olursa adet geçsede hemen pozitif sonuç alınmaz diye duydum lütfen bilgisi olanlar paylaşabilir mi?
Adet öncesi belirtileri nelerdir?
Adet gecikmesi en fazla kaç gün normaldir?
Ilk hamilelik belirtileri nelerdir?
Hamile olup olmadığımı nasıl anlarım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Reglin gecikmesinden 3 gün önce yapanlardada pozitif çıkıyomuş benim 1 gün bile geçse yeter tabi bazen hormonlar deüşük olduğu için idrar testi doğru sonucu vermeyebilir

Benim adetim gecikmez asla hep önce olurdum 26 27 günde.......Ama geçen ay ayın 24 dünde oldum ve hala olmadım dün evde test yaptım negatif çıktı (((ama hala adet değilim offfff beklemek ne üzücü...

benim bugün adetim gecikeli 5.gün ve bugün öğlen test yaptım çift izgi çıktı oldukça belirgin.

Hayırlı olsun canım adına sevindim inş bendede o çift çizgi görünür ama pazartesiye kadar bekleyeceğim ben bakalım o gün ne olcak....Ve 5 yıl olacak evleneli ve aşılamalar vs tüp bebek denemelerim çok yıprattı inş kendiliğimden gebe kalırımda artık bu hasret sona erer diyorum....

canım ben seni çok iyi anlıyorum 5.5 yıl oldu benimde evleneli artık hiç umudum kalmamıştı tedavilere cevap vermemek nedir çok iyi biliyorum.
idrar testinden sonra emin olmak için eşimle doktora gittim kan testi yaptırdım keseyi gördük ama halen emin değilim hiç konduramıyorum kendimden o kadar umudu kesmiştimki dilerim rabbim seni daha fazla bekletmez dua et canım ben burda bekleyen herkes için dua edeceğim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…