Gebelik Sonrası Regl Düzeni

slm kızlar bende doğum yaptım oğlum 3 aylık oldu ama ben halen regl görmüyorum neden bi bilginiz var mı=? doktora gitmelimiyim

kıslar benimkde acayp düzensiz.40 günden sonra 20 gün sonra regl oldum sonra bir 10 gün sonra daha oldum. ama 2 aydır bişey yok. niye anlamdım. korunuyorumda. hamile olamma değilmi? bir hafta önce test yaptım negatfiti. sardı beni bir korkuuuuu

selam kızlar bende 4,5 ay önce normal doğum yaptım.40+2 haftalıktı. hala adet olmadım. benide bir korku sardı ama bekliyoruz bakalım. kızım hem emiyo hem mama veriyorum.

canım bende 36 haftalıkken dogum yaptım
iki buçuk kiloydu emzirdim çok çabuk toparlandı
şimdi 4 yaşında

ben 42 haftalikken dogum yaptim hatta yapamadim sancilarim basladi ama duzene girmedigi icin suni sanci verdiler benim bebegim erkekti bilmiyorum onunla mi alakali gec dogum yaptim? yoksa hareketsiz kaldim halmilelik boyunca o yuzden mi? benim dogum soonrasi reglim de duzensiz ve eskiye gore az oldu ama simdi 6 aylik oldu bebegim ilk defa normal regl oldum bundan sonra duzenli olur mu bilmem ama artik duzene girmesini istiyorum cunku bu hormon degisimleri beni cok gergin yapiyor siz de gergin misiniz?

X