Gebeliğe Hazırlık Gebelik öncesi kilo.. :/

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
bende zeynep kamil infertilite hastasıyım eylül gibi tüp bebek yapılacak doktor o zaman kadar kilo ver dedi bakalım hayırlısı artık
Bende zeynepkamile gidiyorum daha süreç yeni basladı interfilitede bana bi kagıt verdi bunları tamamla gel dedi tamamlayıp gittim direk dosya acıldı asılama icin ama hic yumurta takibi denenmedi acaba atladılar mı? Cünkü hicbi sıkıntı cıkmadı ultrason,rahim filmi, yumurta rezervi, eşimin spermiyogramı hersey normal sadece ben tiroid hastası cıktım onun tedavisi basladı sonra prolaktin yüksekti onu düsürdüm ve dosya acıldı

onlar direk aşılama yapıyolar başka sorun yoksa. tiroid hangi türü bende haşimoto var onun dışında ameliyat filan oldum yaklasık 1-1.5 yıl sürdü benim oradaki maceram

Merhaba bence kesinlikle dukan yapma bunun gibi şok diyetler çok sağlıksız onun yerine protein ve sebze ağırlıklı beslenseniz daha iyi olur

Kızlar merhaba. Ben de bebek istiyorum ama Allah ömürlü etsin iki tane evladım var zaten. Kalabalık aileleri sevdiğim için şuan üçüncünün çalışmalarındayız. Ama kilom 98 zayıflamaya uğraşıyorum ama çok zor oluyor. En fazla 95 e düşebildim sonra da aldım zaten. Herkes hazır fizik böyleyken bir tane daha çıkar aradan diyor. Bana da mantıklı geliyor. Sonra toptan zayıflarım diye düşünüyorum. ???

Kızım 5 aylık oldu 66 hamile kaldım 80 doğum yaptım suan 68 kiloyu hedef 60 diyet yapmadım emziren ek verdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…