Gebelik olabilir mi

selda0101

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2024
15
3
27
merhaba kızlar yumurtlama gününden önce ve bir gün sonrasında eşim ile geri çekilme ile birlikte olduk.ertesi gün beyaz akıntım oldu ve 5gün sonrasında da yok denecek kadar az pembe bir akıntım oldu.adet olacak gibi sancılarım var adetime 5gün var bu şekilde gebelik yaşayan varmı yada gebelik olma ihtimali varmıdır?

Son düzenleme:
Olma ihtimali var ama mesela yumurtalık kisti de olabilir buna sebep olan kesin sonucu adetinizden bir hafta sonra yapılacak testle alırsınız

Olma ihtimali var ama mesela yumurtalık kisti de olabilir buna sebep olan kesin sonucu adetinizden bir hafta sonra yapılacak testle alırsınız
Yumurtalık kistim 2ay öncesi vardı 5cm demişti doktor üzerine iki kez adet oldum birinde adetim gecikti diğeri normal gününde oldu ilk adetim ağrılı diğeri ağrısız normal şekildeydi böyle pembe bir leke hatırlamıyorum olmadı gebelik değilse kist belirtisidir yani Buda bir ihtimal

Merhaba sonucunuz belli mi hamilemisiniz

Merhaba sonucunuz belli mi hamilemisiniz
Daha belli değil bekliyorum bugün bir gün gecikti adetim göz önü kararması ara sıra bulantı kasıkta batmalar yaşıyorum akıntım artmaya başladı 3gün önce test yaptım negatif çıktı anlam veremedim belirsizlik kötü bir durum

Gerçekten çok kötü. Bende iki tane test yaptım var mı yok mu anlamıyorum garip çizgiler çıkıp yok oluyo

Gerçekten çok kötü. Bende iki tane test yaptım var mı yok mu anlamıyorum garip çizgiler çıkıp yok oluyo
Rabbim hepimize nasip etsin en kolayından en tezinden inşallah Konuyla çok alakasız ama senin yüzünden canım harry potter izlemek aşerdi okurken hep o çocuğun sesiyle okuyorum nimbus iki binn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…