Gebelik olabilir mi resimli ?

Melek_kizim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2021
699
388
27
Kızlar merhaba, çok ilginç bisey yaşıyorum. Bugun adetimin 10. Günü ovulasyon testi yapayım dedim 2. Bebek düşünüyoruz poliskistik var baya koyu çıktı 2. Kez yaptım yine aynı. Şüphelendim hamilelik yaptım silik çizgi çıktı böyle bisey olabilir mi ya. Sağlıksız düşer gibime geliyo ya. Hic biyle bisey yaşamadım ben 😔Ve az az kahverengi akıntı geliyo

Eklentiler

• IMG_4420.jpeg
    IMG_4420.jpeg
    76,4 KB · Görüntüleme: 81
Kızlar merhaba, çok ilginç bisey yaşıyorum. Bugun adetimin 10. Günü ovulasyon testi yapayım dedim 2. Bebek düşünüyoruz poliskistik var baya koyu çıktı 2. Kez yaptım yine aynı. Şüphelendim hamilelik yaptım silik çizgi çıktı böyle bisey olabilir mi ya. Sağlıksız düşer gibime geliyo ya. Hic biyle bisey yaşamadım ben 😔Ve az az kahverengi akıntı geliyo
Muhtemelen hamilesiniz. Testiniz pozitif çünkü. Kan verme durumunuz varsa bence kan verin. Neden sağlıksız olsun? Erken yumurtlama olmuştur.

Ay teşekkür ederim. Kimisi sağlıksız olabilir vücut atiyo olabilir dedi o yüzden uzuldum
Yok canım neden öyle olsun? Sağlıksızsa vücut her türlü atar ama döllenme zamanı bunu belirlemiyor ki. Kötü düşünme içini ferah tut. Umarım sağlıkla ilerler 🥰

X