Gebelik olabilir mi bu belirtileri yaşayan var mı arkadaşlar

simsim507

Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2024
433
202
26
Selam kızlar
Bu ay 8. Bebek deneme ayımız
Bugün bat tarihim son 2 gundur ara ara gelen açık kahverengi pembemsi bir akıntım var(günlük pedimde farkettim) ama sürekli bir akıntı değil leke şeklinde
Kasıklarımda ve rahim bölgemde hafif batma ve sızılar var gibi sanki emin olamıyorum belirti aramakta istemiyorum kendimde
Sadece emin olarak şunu soyleyebilirim adetim başlarken mutlaka önce ağrısı gelir sonra adetim başlar ama şuanda adet ağrım yok
4 gün önce gebelik test yaptim negatifti

Bu belirtilerle gebeligini ogrenen var mi

Selam kızlar
Bu ay 8. Bebek deneme ayımız
Bugün bat tarihim son 2 gundur ara ara gelen açık kahverengi pembemsi bir akıntım var(günlük pedimde farkettim) ama sürekli bir akıntı değil leke şeklinde
Kasıklarımda ve rahim bölgemde hafif batma ve sızılar var gibi sanki emin olamıyorum belirti aramakta istemiyorum kendimde
Sadece emin olarak şunu soyleyebilirim adetim başlarken mutlaka önce ağrısı gelir sonra adetim başlar ama şuanda adet ağrım yok
4 gün önce gebelik test yaptim negatifti

Bu belirtilerle gebeligini ogrenen var mi
Bence olabilir test tekraryın yada kan verin

Merhaba benim de öyle oldu bu ay, üç gün pembe kahve akıntım geldi göğüslerim hiç olmadigi kadar şişti, hamileymisim malesef düşük yapıyorum şuan. Bence bir test yapın

Merhaba benim de öyle oldu bu ay, üç gün pembe kahve akıntım geldi göğüslerim hiç olmadigi kadar şişti, hamileymisim malesef düşük yapıyorum şuan. Bence bir test yapın
Oyle mi 😔 çok üzgünüm sizin adiniza inşallah rabbim en yakin zamanda kucaginizi doldursun...

Merhaba arkadaşlar adetime 5 gün kala aniden siyah kan geldi 1 Ekim'de oldu 2 gün sürdü adet gibi değildi bildiğiniz siyah kan gibiydi dünden beridir de karnında batma gibi oluyor belim kasık ağrım çok bide yemeklerden mide bulanti hissi oluyor yaşayan varmı bu durumu yerleşme kanaması ola bilirmi bilgisi olan paylaşın şimdideb teşekkürler

Kizlar agrim başladı ve tamamen kırmızıya döndü kanamam, bu ay da olmamis 😔 ağrımla basbasayim şuan
Olsun bacım üzülme. Herşeyin zamanı var olsun kafaya takma artık. Takip etme bat günü veya yumurtlama gününü ovulasyon testlerini at kullanma. Boşver. Saati vakti gelmeden ne yapsak boş bende çabalıyorum yok olmuyor işte

X