gebelik kesesinin etrafında kanlanma

Girl218

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2023
59
15
24
Kızlar merhabalar gebelik kesesinin etrafında kanlanma mevcut 9 haftalık gebeyim suan 200 mg vajinal yoldan fitil kullanıyorum başına gelen bu süreci nasıl atlattı bilgi verir misiniz

Kızlar merhabalar gebelik kesesinin etrafında kanlanma mevcut 9 haftalık gebeyim suan 200 mg vajinal yoldan fitil kullanıyorum başına gelen bu süreci nasıl atlattı bilgi verir misiniz
Fitili kullanıp kendinizi yormamaktan başka yapabileceğiniz bir şey yok. Sağlıkla alın kucağınıza

14 haftalık gebeyim 12haftalik Ken yoğun kanama geçirdim doktor kese etrafında baya bir kanama var dedi bnde hap ve üç hafta haftada bir iğne oluyorum geçen hafta hala knama alanı duruyordu yapacak bişey yok yani ben evde üç çocuk dinlenemiyorumda sen dinlen bol bol ilaclarini iç banada düşük riski var dediler bir kaybimda var bu bebekten önce isallah bişey olmaz dikkat et gecer

Benim bir ay kadar devam etti yatıp dinlenince geçti çok var mı kanaman lekelenme şeklinde mi?

Ben de yaşadım bu durumu. Korkmana gerek yok kendi kendine bitiyor o kanama alanları. Fitil, iğne devam tabii ki. Bol bol dinlen mümkünse sadece yemek yemeye ve tuvalete kalk. Sıcak suyla duş alma. Bol bol su iç, gerçekten bu da işe yarıyor. Tedbir senden tevekkül rabbimden artık. İnşallah gelip geçer sağlıkla kucağına alırsın yavrunu. Geçmiş olsun.

X