GEBELİK KESESİ

Sareali36

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2023
555
183
Selam kızlar sonunda keseyi gördüm doktor 5+3 olduğunu söyledi keseye göre ben SAT’a göre 6+3 sanıyordum pcos olduğum için belli bi yumurtlama günüm zaten yoktu, kalp atışı için haftaya cuma gideceğiz inşallah duyarız, sizde durumlar ne, inşallah kese sağlıklıdır ve bozulmaz ❤️

Son düzenleme:
Benimde sat 20 haziran karindan kese bugun gozukmedi. Alttan muayene istemedim. Pcos var sanirim bendede. O yuzden gozukmemis olabilirmi

Benimde sat 20 haziran karindan kese bugun gozukmedi. Alttan muayene istemedim. Pcos var sanirim bendede. O yuzden gozukmemis olabilirmi
Merhaba geç döllenme olmuş olabilir mi birde kesinlikle vajinal baktırın bir çok kişi zararlı vb şeyler diyor ama hiçbir zararı yok, kaç kilosunuz birde çünkü kilolu insanlarda da yağ dokusu yüzünden gözükmeyebiliyor ve ultrason cihazına da bağlı biraz yeni tip cihazlarda her şey daha erken belli oluyor 🩷

Merhaba geç döllenme olmuş olabilir mi birde kesinlikle vajinal baktırın bir çok kişi zararlı vb şeyler diyor ama hiçbir zararı yok, kaç kilosunuz birde çünkü kilolu insanlarda da yağ dokusu yüzünden gözükmeyebiliyor ve ultrason cihazına da bağlı biraz yeni tip cihazlarda her şey daha erken belli oluyor 🩷
Gittigim eski bi devlet hastanesiydi cihazlari yeniye benzemiyordu pek. Kilomda 75 boyuma gore 10-15 kilo fazlam var malesef

Gittigim eski bi devlet hastanesiydi cihazlari yeniye benzemiyordu pek. Kilomda 75 boyuma gore 10-15 kilo fazlam var malesef
Bence kesinlikle bu yüzden görünmedi bende devlette kalbi duyup bebeği görememiştim 50 kg olduğum halde özele gittim göründü, beta hcg takibi yaptınız değil mi 🙏🏻

Bence kesinlikle bu yüzden görünmedi bende devlette kalbi duyup bebeği görememiştim 50 kg olduğum halde özele gittim göründü, beta hcg takibi yaptınız değil mi
Cok tesekkur ederim icimi rahatlattiniz🌸
Evet ben betayi adete 4 gun kala yaptirdim
17 temmuz 72
19 temmuz 198
24 temmuz 2170
26 sindada doktora gittim muhtemelen beta 4500 yada 5000 falandi kana baktirmadim ama karindan gozukmedi işte
Sizce artis iyimi ben 2 kattan biraz fazla sorun olmicagini dusundum ama?

Cok tesekkur ederim icimi rahatlattiniz🌸
Evet ben betayi adete 4 gun kala yaptirdim
17 temmuz 72
19 temmuz 198
24 temmuz 2170
26 sindada doktora gittim muhtemelen beta 4500 yada 5000 falandi kana baktirmadim ama karindan gozukmedi işte
Sizce artis iyimi ben 2 kattan biraz fazla sorun olmicagini dusundum ama?
Bence artışınız çok güzel gerçekten bende bi 10 bini geçtiğinde gördüm keseyi hiç telaş yapmayın bol bol avokado tüketin makinalar eski olduğu için gerçekten ben 11 haftalık oldum bugün acile gittim devlete ve bebeğimin şekli bile neredeyse yok 9. Haftada özelde aldığım ultrason var vajinal yapıldı bebek gibi gözüküyor ikisi arasında çok büyük farklar var kiii bu artış da sağlıklı benim çok ağrım oluyordu o dönemler hala da oluyor kesinlikle bol bol dinlenin gerekmedikçe kalkmayın bile tam tutunma dönemi özele gittiğinizde bence kalp bile dinlersiniz çünkü olmuş bayağı ❤️☺️☺️☺️

Bence artışınız çok güzel gerçekten bende bi 10 bini geçtiğinde gördüm keseyi hiç telaş yapmayın bol bol avokado tüketin makinalar eski olduğu için gerçekten ben 11 haftalık oldum bugün acile gittim devlete ve bebeğimin şekli bile neredeyse yok 9. Haftada özelde aldığım ultrason var vajinal yapıldı bebek gibi gözüküyor ikisi arasında çok büyük farklar var kiii bu artış da sağlıklı benim çok ağrım oluyordu o dönemler hala da oluyor kesinlikle bol bol dinlenin gerekmedikçe kalkmayın bile tam tutunma dönemi özele gittiğinizde bence kalp bile dinlersiniz çünkü olmuş bayağı ❤️☺️☺️☺️
Yaaa cok teşekkür ederim size cok iyi geldiniz bana gercekten❤️❤️ rabbim insallah bebeklerimizi sag salim kucagimiza almayi nasip etsin 🙏🙏

X