Gebelik kesesi görülmemesi

gulmra

Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2022
86
26
29
Kızlar son adet tarihim 9 Ağustos tahminen 4+5 beta HCG dün 2000 bugün dahada artmıştır dün vajinal ultrasonla keseyi zar zor gördü tam emin olamadı bugün karindan ultrasonla baktı ama göremedi yine keseyi vajinal ultrasonla baktı tekrardan öyle küçük bir kese gördü sağlıksız bir gebelik olabilecegini söyledi beta HCG değerine göre şimdiye karindan gözükmesi lazimdi dedi moralim çok bozuk bir hafta sonra tekrar çağırdı ama heves Meves kalmadı bende 4 yıldır çocuğum olmuyor

Canım özele gittik çok ilgili bir doktor aslında
devlete gittik deseydin hiç önemseme diyecektim . ben de gittiğimde bebek yok boş gebelik demişti . ertesi gün özele gittiğimde kalp atışını bile duymuştum . ama özelse makinası iyidir. dua edip bekle canım rabbim sana bağışlasın ben güzel hissediyorum bence göreceksin haftaya keseyi hatta bebişi bile içini ferah tut ...

Canım ben de 5000 e yakın bi değer olunca görmüştüm korkma 3-4 gün sonra tekrar git bence :)

Bende ilk kontrole gittiğimde kese var gibi yok gibi tam hamilesin diyemem demişti bana o zaman 4+5tim 1 hafta sonra falan başka doktora gittim 6+3teydim bebeğimin kalp atışını da duydum bebeğimi de gördüm yani olmadı en geç 1 hafta daha bekle canım Allah gönlüne göre versin inşallah

Çarşamba tekrardan kontrolum var kötü düşünmemeye çalışıyorum umarım bende görürüm
Canım içim rahatlıyor böyle duyunca sağlık ocağındaki doktora sordum çok erken olduğunu söyledi oda stres yapma dedi 5. Haftanın sonuna kadar normal olduğunu o vakite kadar muhtemelen görünür dedi inşallah görürüm çok amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…