gebelik kesem

caliptra

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2007
159
1
50
arkadaşlar çok üzgünüm dr dan geldik kesenin düzgün olmadığını söyledi sat 11 eylül ve 5 haftalık görünüyor aslında 7 haftalık olması gerek 3 kürtajım olacak çok üzgünüm Sizce ümileneyim mi bir hafta sonra tekrar bakalım dedi

Tabiki ümidini kaybetme. Belki de geç döllenmedir neden olmasın? Stres yapıp daha fazla etkileme. Bir hafta kadar sabret. Bakarsın bebişin yoluna girmiştir bile :ecrin_bebek:

cnm benımde satım dr gıttıgmde 5 veye 6 haftalık olması gerekıyordu dr hıçgöremedı keseyı 1 hafta sonra bıdaha gıttım 3 haftalık dedı

ozaman sende bozuk kese denen olay var canım .böyle tam tuvarlak şekli düzgün olmuyormuş internetten okuduğum kadarıyla aklımda kalmış

dr un direk söylediği şu kese hiç düzgün değil istenmeyen bi gebelik olsaydı hemen alalım derdim .istiyorsanız bir hafta bekleyelim ya düşer ya sakat olur diyor

cnm benim kesem düzgündü ama aynen 2hafta geriydi bebekte kesede kalp atışı duyulmadı cnm malesef aldılar..
umuyorum güzelliklerle karşılaşırsın meleğini allah sana bağışlasın ama tabiki sakat olacaksa gülüm bölesi daha hayırlısı hepimiz için..

cancer canım geçmiş olsun ama bu seferki iyi olsun diye çok dua ettim Eşim benden de üzgün bu 3. bebeğimi kaybedişim böyle olmamalıydı artık dr dan ağlayarak çıkmaktan bıktım

Aman ço kbilir o doktorlar. Hemen alalım. Du bakalım bi süre geçsin belki yoluna girecek. Sen ümidini kaybetme kendine de stres yaratma... Herşey olacağına varıyor. Allah sağlıklıysa nasip etsin inşallah...

ah canım o kadar çok ihtiyacım varki ümitli sözlere keşke gerçekte dediğin gibi olsa

Tamam düşme ihtimali var ama ya sağlıklı olursa? Bide burdan bak. Tamam onu kaybetme ihtimalin var. Bunu kabul ediyoruz. Ama aynı derecede kazanma ihtimalin de var. Daha çok başında. Du bakalım hele bi hafta geçsin. Bakarsın bi süpriz yapar sana. Ama olurda aynı şekilde devam ederse bilki sağlıksız olduğundan kaybettin onu. Allah'ın takdiri dersin. Ama bence hiç ümidini kaybetme...

canım ümidini kaybettme benim 5 haftalıktı hafif kanamam oldu doktora gitttim kesen saglam dedi progestan verdi ama ben o gün düşük yaptım o yüzden belli olmaz hiç üzlme olucak varsa önünne geçilmiyo düşüklerin içinde başın sagolsun canım unutma sana hayrı gelen aslında şer olabilir belki ilerki aylaarda çıkıcak tı bi sorun ve ozaman daha kötü 9 uncu ayına geldginde bebegini kaybedenler varr demekki rabbim böyle nasip etmiş ünmidini kaybetme elbet sen ve bizim gibiler saglıklı hayırlı bebişler doguracagız önemili olan herne olursa olsunn sabretmek ve dua etmek seni çok iyi anlıyorum çok zorr allah kimseye göstermesin ama başka çagremiz yok rabbimden saglıklı hayırlısını diliycen ümidini kaybetme inşallah bebegin iyidir kendine çok iyi bak allaha emanet ol

evet canım çok zor bende iyi olmaya çalışıcam ama ilk zamanlar kabüllenemiyorum.Allah hepimiz için hayırlısını versin kimseye acılar yaşatmasın inşallah

amin canım HAKINMIZDA HAYIRLISI olsun öyle bi üzüntüki zor ama onları geride bırakmak zorundasın moralin iyi olsunda bebişinde iyi olsun inşallah güzel haberlerini bekliyorum nezaman gidicen doktora hayırlı haberler alırsın inşallahhh dualarım seninle ve bebiş isteyen herkezzleee

merhaba canım bende yeni hamişim benimde sat a göre 7haftalık olması gerekiyo ama ben daha 5+3 üm geç döllenme bende pko var sende böle bi durum varsa veya adetin düzensizse geç döllenme olabilir dr keseyi göremeyince ban da dış gebelik olabilir dedi şükür cumartesi gördüm keseyi bol bol dua et emi rabbim hayırlısını vresin inşallah gönlünü ferah tut istersen başka bi dr a daha görün doğrulatmış ya da ii bi haber almış olursun dularım seninle a.s.

semacım beni en çok tedirgin eden geç değilde düzgün görünmemesi Allah tamamına erdirsin canım

zeytohnm canım bugün gittim bir hafta sonra gel dedi birde hep yatacakmışım rapor verdi sende en kısa zamanda bebişine kavuşursun inşallah canım

kızlar hiç en başta kesesi bozuk olan sonra normal devam eden varmı?ya da yakınları böyle bi durum yaşayan?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…