gebelik kesem

caliptra hiç bilmiyorum ben hayatım keşke yardımcı olabilsem

cnm allah düşündüğün yere uğratmasın dur bakalım daha 1 hafta var önünde belki herşey çok güzel olacak ne dersin

zeytohnm canım bugün gittim bir hafta sonra gel dedi birde hep yatacakmışım rapor verdi sende en kısa zamanda bebişine kavuşursun inşallah canım

dinlen canım dualarımız seninle AMİN inşallah tüm isteyenler kavuşşun bebegine RABBİM saglıklı hayırlı evlat nasip etsin kendine iyi bak iyi haberlerini vekliyorum ALLAHIN İZNİYLE

Merhaba canım bende 30 ekimde gittim doktora ve benimde sat 11 eylül doktor bana da 7 haftalık olması gerekiyor ama 5 haftalık görünüyor dedi. Ama kötü bir şey söylemedi. Benim adet düzensizliğim vardı o yüzden olabilir dedi. Bir hafta sonra kalp atışları duyulabilir gelin dedi. Ümitsizliğe kapılma başka bir doktora da git bence.

Son düzenleme:
cnm caliptras var mı gelişme? benim patoloji sonucum çıktı temizmiş çok şükür..bugün kürtaj sorası kontrolüm vardı rahim eski haline geliyormus..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…