gebelik chat'te kadınlar hamamı kokusu var.!

canım insanlar öğrenmekten öte gırgır olsun die de bazı konuşmaları yapabiliyorlar.amaç öğrenmenin ötesine geçmesin bencede.bende seni yerim:))

canım konuşmalar senin dediklerinle sınırlı değil bence uzatmayalım dedim ya ben neyi niye dediğimi çok iyi bilen biriyim ok anlayanlar anladı :teselli:

canım benim sağol biliyorum ben bana yazılanları biliyorum senide hatırlıyorum ama sanırım sen gece yarıları pek girmiyorsun ben uykusuz gecelr geçirdim sancılardan dolayı ve göreceğimi gördüm bitanem

gırgır olsun dıye yatak odası sohbetı yapanları kınıorummmmyerimseniben

Arkadaşlar hepimiz ortak bir amaçta birleşip tecrübelerimizi ve bilgilerimizi paylaşıyoruz lütfen diğer arkadaşlarımızın yakındığı durumlar konusunda hassas ve sevileyi davranalım işin cılkını çıkarmayalım. Yatak odası sohbeti değil bilgi ve dostluk paylaşalım senağlama

canım ağız sıkılığı değil ya terbiiyem müsade etmiyo bana agır o laflar

haklısın canım bencede a.s.

rüyam bence ne yap biliyormusun yazılanlara cevap verme. çünkü insanlar ister iistemez merak ediyor sende yazmıyosun ve benim gibi düşündüğünüz için teşekkürler vs. diyosun olay uzuyor bence artık kapatın gerçi buda senin dün arkadaşlara yaptığın uyarı gibi oldu ama uzatmayalım diyosun hala cevap veriyosun anlamadımmm:S:S:S

canım anlayan anlamıştır
buarada bırakında kendi açtığım topicte yazıp yazmamaya ben karar vereyim bak ben chat bölümüne giriyormuyum artık hayır bakmıyorum bile
neden herkes özgür ben sadece uyardım gerisi arkadaşların kendi seçimi istediklerini yazarlar
sevgi ve saygıyla kalın

sonuçta bende orada sürekli olan arkadaşlardan biriyim sonuçta senin yazdığın bazı noktalarda hem fikiriz amaaa....

rüya sana sonuna kadar katılıyorum gebelik chate katılan herkes için demiyorum
ama bende amacını aşmış edepsiz yazışmalar gördüm.cinsellik bölümü diye
biryer var zaten yatak odalarında yaşadıklarını anlatmak isteyen arkadaşlar oraya takılsın bence görüp okumak
isteyen arkadaşlar da böylelikle yazdıklarınıza ulaşabilir

arkadaşım peki madem rahatsızsın neden giriyorsun chat bolumune. bende giriyordum. orada belden aşağı muhabbetler dışında negatif insanlarda vardı ve benım moralımı bozabılıyordu dıye artık girmiyorum.gercekten senı rahatsız edıyorsa girme.

açıkçası geceleri nete girmediğim için sohbet bölümünde neler oluyor hiç bir fikrim yok sizin yazdıklarınız dışında..
cidden böyle muhabbetler yapılıyorsa hiç hoş değil..
ama şunu da sormak istiyorum:
sohbet kısmına üye olmayanlar giremiyor diye biliyorum ben,yanlış mıyım?
hatta belli bir mesaj sayısına ulaşmayanlar da giremiyor diye biliyordum..
yani ilk mesajda özellikle belirtilmiş de üye olmayanlar da okuyabilir diye,o yüzden söyleme ihtiyacı hissettim.
aslında 50.000 küsur üyenin okuyabiliyor olması bile yeterli aslında.
ben en yakınımın bile mahremini bilmek duymak istemem.. bana ne canım..

Sevgili Rüyameleğim;

Bu durumu tek başımıza değiştiremediğimizden bende msms arkadaş gibi girmiyorum uzun bir süredir.

Bir de birbirlerinin yüzünü bile görmedikleri,hiçbir doğru dürüst paylaşımları olmayan insanların birbirlerine canım,cicim dedikleri bir yerde bence seçici olup gerekeni okuyup,bilgin doğrultusunda cevaplayıp çıkmakta fayda var.. yoksa böyle sinirleriniz laçka olur,üzülürsünüz.

Sevgiler..

Arkadaşım çok mahrem konuların konuşulmamasına, siteye bayan nickiyle erkek lerin de girebileceği düşüncesiyle ben de katılıyorum.ben de çoğu zaman çok mahrem konuları özel mesaj yolluyarak soruyorum arkadaşlarıma.sevgiler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…